20:04 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Bulgarijos užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad dėl įtarimo šnipinėjimu išsiunčia iš šalies du Rusijos diplomatus

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Rusija išsiunčia du Bulgarijos diplomatus, reaguodama į Sofijos pranešimą apie dviejų Rusijos prekybos misijos atstovų paskelbimą "persona non grata", praneša RIA Novosti, su nuoroda į Rusijos užsienio reikalų ministeriją.

  Spalio 12 dieną Bulgarijos ambasadorius Atanasas Krystinas buvo pakviestas į Rusijos užsienio reikalų ministeriją, kur jam įteiktas ministerijos raštas, kuriame du Bulgarijos ambasados ​​Maskvoje darbuotojai paskelbti "persona non grata".

  "Šis žingsnis yra atsakas į nepagrįstą Bulgarijos valdžios institucijų sprendimą išsiųsti iš šalies du Rusijos prekybos misijos atstovus Sofijoje", — pabrėžė ministerija.

  Bulgarijos ambasadorius Maskvoje Atanasas Krystinas pirmadienį buvo iškviestas į Rusijos užsienio reikalų ministeriją dėl Rusijos prekybos misijos darbuotojų išsiuntimo iš Sofijos, praėjus pusvalandžiui po jo atvykimo, jis paliko ministeriją, atsisakydamas ką nors komentuoti.

  Anksčiau Bulgarijos užsienio reikalų ministerija pareiškė išsiųsianti iš šalies du Rusijos diplomatus dėl įtarimų šnipinėjimu. Savo ruožtu Rusijos ambasada Sofijoje pranešė, kad Bulgarija iš šalies išsiuntė du prekybos misijos darbuotojus, tačiau nepateikti jokie įrodymai, patvirtinantys, kad veikla yra nesuderinama su jų statusu.

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova apgailestavo dėl diplomatų išsiuntimo, kaltinimus laiko neatitinkančiais tiesos ir paskelbė Maskvos atsakomąsias priemones.

  Tegai:
  Bulgarija, Rusija

  Svarbiausios temos