19:18 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  24

  Pokalbyje su Europos diplomatijos vadovu Žozepu Boreliu jis pažymėjo, kad Rusijos ir ES santykiai "gali būti grindžiami tik lygybe ir abipuse pagarba vieni kitų interesams"

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Maskva ragina ES šalis atsisakyti bandymų kalbėtis su Rusijos Federacija iš savo pranašumo pozicijos ir pereiti prie lygiaverčio dialogo, antradienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas. Apie tai rašo RIA Novosti.

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Pokalbyje su Europos diplomatijos vadovu Žozepu Boreliu jis pažymėjo, kad Rusijos ir ES santykiai "gali būti grindžiami tik lygybe ir abipuse pagarba vieni kitų interesams". Pokalbis vyko ES iniciatyva.

  "Tam kai kurios šalys, nustatančios toną Europos Sąjungoje, turi atsisakyti bandymų vesti dialogą iš savo pranašumo pozicijos ir pripažinti, kad nėra alternatyvos sąžiningam faktais pagrįstam dialogui", — sakoma Rusijos užsienio reikalų ministerijos pranešime.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Prancūzija ir Vokietija rengia sankcijų paketą, pagal kurį kai kurie Rusijos GRU pareigūnai gali būti nubausti už incidentą su Aleksejumi Navalnu.

  Dar šia tema

  Lenkija tikisi, kad Rusija neturės įtakos ES sprendimams dėl Baltarusijos
  Rusija išplėtė ES piliečių, kuriems draudžiama atvykti į šalį, sąrašą
  Tegai:
  ES, Rusija, Sergejus Lavrovas

  Svarbiausios temos