02:31 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Bendrovė teigė, kad ši linija yra gera alternatyva sausumos keliui per Baltarusiją ir Lietuvą, kuris apima keturių sienos perėjų sankirtą

  VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Krovos kompanija "Novotrans" pristatė pirmąją vagonų su anglimi partiją iš Ust Lugos keltų komplekso Leningrado srityje į Baltijską Kaliningrade, pranešė RIA Novosti.

  Anksčiau "Novotrans" Ust Lugos uosto teritorijoje vykdė universalaus prekybos terminalo "Lugaport" statybą, skirtą perkrauti bendruosius, birius, grūdinius ir maisto krovinius. Terminalas gali priimti iki 1100 vagonų per dieną. Projektas yra įtrauktas į strateginius Rusijos transporto infrastruktūros plėtros dokumentus.

  Bendra investicijų apimtis yra apie 512 mln. eurų (46,5 mlrd. rublių). Pagal planą terminalo bendra perkrovimo apimtis bus 24,3 mln. tonų per metus.

  Pristatymai iš Ust Lugos uosto yra vienintelė priemonė reguliariai pristatyti prekes į Kaliningrado sritį, nekertant kitų valstybių sienų, aiškina bendrovė.

  "Eksportinių birių krovinių siuntimas į Europą per keltų liniją Ust Luga–Baltijskas yra gera alternatyva sausumos keliui per Baltarusiją ir Lietuvą, kuris apima keturių sienos perėjų sankirtą... Valiutų svyravimų sąlygomis apeinant užsienio šalių teritorijas pašalinama valiutos rizika, o tai reiškia palankesnes pristatymo išlaidas", — pranešime cituojami keltų komplekso "Novotrans" direktoriaus Deniso Mečevo žodžiai.

  Taip pat pažymima, kad prekių siuntimas per keltų kompleksą Ust Lugoje leidžia garantuoti klientui aiškias sąlygas ir palankias pristatymo išlaidas, nes "Novotrans" klientui atlieka vieno langelio funkciją: teikia savo vagonus pakrauti, organizuoja vagonų priėmimą ir riedėjimą kelte ir vykdo išsiuntimo kontrolę.

  Dar šia tema

  Lietuva prisijungė prie "Trijų jūrų iniciatyvos" investicinio fondo
  Politologas: suartėdama su Lenkija Lietuva gali viską prarasti
  Tegai:
  Rusija, Lietuva, Ust Luga

  Svarbiausios temos