20:11 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Iškart po pergalingos kovos su amerikiečiu Džastinu Getdžiu Nurmagomedovas pareiškė, kad tai buvo paskutinė jo kova karjeroje

  VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. UFC lengvo svorio kategorijos čempionas iš Rusijos Chabibas Nurmagomedovas paaiškino, kodėl priėmė sprendimą užbaigti savo sportinę karjerą nugalėjęs amerikietį Džastiną Getdžį (Justin Gaethje), praneša RIA Novosti.

  Rusas šeštadienį apgynė UFC diržą, antrame raunde nugalėjęs Getdžį. Iškart po kovos 32 metų Nurmagomedovas pareiškė, kad tai buvo paskutinė jo kova karjeroje.

  Хабиб Нурмагомедов (Россия) и Джастин Гэтжи (США) в бою за титул чемпиона Абсолютного бойцовского чемпионата (UFC) в легком весе
  © Sputnik / Getty Images/UFC
  Chabibas Nurmagomedovas (Rusija) ir Džastinas Getdžis (JAV) kovoje dėl UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulo

  "Labai ačiū. 2008 metais, kai aš tai pradėjau, 2012 metais, kai pirmą kartą kovojau UFC, daugelis žmonių manimi netikėjo, manė, kad tai neįmanoma. Aš esu paprastas vaikinas iš paprasto kalnų kaimo Dagestane. Mano brolis vakar man pasakė, kad Google aš esu labiausiai aptariamas žmogus planetoje. Aš tiesiog negalėjau tuo patikėti. Jūs galite įsivaizduoti, kad aš to net neturėjau galvoje. Mes tiesiog ėjome kartu su tėvu ir aš norėjau tapti čempionu. Net minčių neturėjau, kad viskas gali taip nukristi ant mano pečių. Jei turite tėvus, būkite kartu su jais, ir viskas. Man liko tik vienas iš tėvų — mama. Norėčiau jai skirti daugiau laiko", — pasakė Nurmagomedovas.

  Kova su Getdžiu tapo rusui pirma po jo tėvo Abdulmanapo Nurmagomedovo mirties. Garbingas Rusijos Federacijos treneris mirė liepą nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų.

  Dar šia tema

  Moteris išgąsdino kovotoją Chabibą Nurmagomedovą — video
  Pergalė per 40 sekundžių: paskelbtas McGregor'o ir Cerrone'o imtynių vaizdo įrašas
  Tegai:
  sportas, Rusija, Habibas Nurmagomedovas

  Svarbiausios temos