02:51 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgos sėkmingai atliko naujos priešraketinės gynybos sistemos bandomąjį paleidimą

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgos atliko bandomąjį naujos priešraketinės gynybos sistemos paleidimą. Šį bandymą Sputnik radijo eteryje pakomentavo karo ekspertas, Oro gynybos pajėgų muziejaus direktorius Jurijus Knutovas.

  Rusijos jūrų laivynas
  © Sputnik / Алексей Даничев

  Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgos sėkmingai atliko naujos priešraketinės gynybos sistemos bandomąjį paleidimą, pranešė Gynybos ministerija.

  Bandomasis startas įvyko Sary-Šagan bandymų aikštelėje, Kazachstane. Pasak oro gynybos priešraketinės gynybos formacijos vado generolo majoro Sergejaus Grabčuko, užduotis įvykdyta, tiksliu smūgiu pataikius į sąlyginį taikinį.

  "Naujoji priešraketinės gynybos sistema po daugybės bandymų patikimai patvirtino charakteristiką", — sakė generolas.

  Karo ekspertas, karo istorikas, Oro gynybos pajėgų muziejaus direktorius Jurijus Knutovas pažymėjo, kad pastaruoju metu Rusijoje sėkmingai sukurtos iš esmės naujų charakteristikų priešraketinės raketos.

  "Mes gana rimtai galvojame apie savo gynybą ir saugumą ir priimame inovatyvius sprendimus, susijusius su technologijomis, garantuojančiomis stabilumą ir taiką mūsų šaliai ir mūsų šalies gyventojams. Pavyzdžiui, amerikiečiai turi kitokią strategiją, kad Jungtinės Valstijos turėtų kalbėtis su visomis šalimis iš jėgos pozicijos... Atitinkamai tai, kad mes neleidžiame kalbėtis su mumis iš tokios pozicijos, iš pradžių sukels joms tam tikrą isteriją, o paskui, esu tikras, privers jas užmegzti normalų dialogą su mumis ir sumažins konfrontacijos intensyvumą", — sakė Jurijus Knutovas.

  Priešraketinės gynybos sistema veikia aviacijos ir kosmoso pajėgose ir yra skirta apsaugoti nuo aviacijos ir kosminių atakų.

  Dar šia tema

  Nufilmuotas "Iskander-M" raketų paleidimas Rusijoje
  Rusija ir Indija sukurs raketą lėktuvams AWACS sunaikinti
  Pentagonas domisi nauja tarpžemynine KLDR raketa
  Rusijoje pradėjo kurti daugkartinę raketą  
  Tegai:
  Rusija, raketa

  Svarbiausios temos