11:02 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (461)

  Visi projekte dalyvaujantys vamzdynų klojimo įrenginiai ir tiekimo laivai bus įtraukti į "juodąjį sąrašą", tačiau "Gazprom" tam yra pasirengęs, mano ekspertas Igoris Juškovas

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. Visiems laivams ir vamzdžių klojimo įrenginiams, kurie bus naudojami baigiant "Nord Stream-2" dujotiekį, bus taikomos JAV sankcijos, interviu Sputnik Lietuva sakė Rusijos nacionalinio energetinio saugumo fondo analitikas Igoris Juškovas.

  "Gazprom" yra tam pasirengęs, jam svarbiau baigti "Nord Stream-2" statybas, tačiau šie laivai patirs tam tikrų problemų, nes negalės veikti tarptautinėse rinkose. Apskritai, jie daugiausia dirba Rusijos rinkoje, o ne užsienyje, todėl šiuo atžvilgiu nieko nepraras. Įmonės-savininkės, jų sąskaitos JAV bus užblokuotos, pas juos dar bus kai kurios problemos, tačiau, nepaisant to, čia "Gazprom" yra svarbiau užbaigti "Nord Stream-2", todėl jie visi dabar, matyt, krauna vamzdžius ir vyks užbaigti statybų", — pasakė jis.

  Dar du Rusijos laivai plaukia į Vokietijos Mukrano uostą — "Nord Stream-2" projekto logistikos bazę. Tai rodo laivo stebėjimo portalo "Marine Traffic" duomenys.

  Planuojama, kad ketvirtadienio popietę į Mukraną atvyks daugiafunkcis laivas "Artemis Offshore" ir "Gazprom laivyno" tiekimo laivas darbui su plaukiojančiomis gręžimo platformomis "Ostap Šermet".

  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (461)

  Dar šia tema

  Lenkija prašo, kad "Gazprom" sumažintų dujų kainas
  Austrijos "OMV" atsakė į Lenkijos reikalavimą dėl "Nord Stream-2"
  Bundestagas sukritikavo JAV poziciją dėl "Nord Stream-2"
  Tegai:
  Nord Stream-2, Rusija, sankcijos, JAV

  Svarbiausios temos