18:41 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (149)

  Bus transliuojami svarbiausi su vakcina susiję renginiai ir pagrindiniai ekspertų interviu Twitter, Facebook, Instagram, Youtube

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Rusijos tiesioginių investicijų fondas (RDIF) ir Gamalėjaus epidemiologijos ir mikrobiologijos tyrimų centras pradės socialinių tinklų informavimo apie Rusijos vakciną nuo koronaviruso "Sputnik V" kampaniją, pranešė RIA Novosti, remdamasi fondo žinute.

  Kampanija naudoja žymą #SputnikV.

  "#SputnikV vakcinos kanalai socialiniuose tinkluose vartotojams pasakos apie klinikinių tyrimų eigą, įvairių šalių gyventojų gamybą ir skiepijimą. Mokslininkai iš N.F. pasakos apie savo asmeninę patirtį", — žurnalistams sakė RDIF atstovai.

  Kanalai, turintys nurodytą žymą, taps pagrindine vakcinos naujienų, vakcinacijos numerių ir gamybos duomenų paskelbimo platforma.

  Taip pat bus transliuojami svarbiausi su vakcina susiję renginiai ir pagrindiniai ekspertų interviu Twitter, Facebook, Instagram, Youtube.

  Rugpjūčio mėnesį Rusijos sveikatos apsaugos ministerija užregistravo pirmąją pasaulyje vakciną COVID-19 profilaktikai, kurią sukūrė Gamalėjaus tyrimų centras. Ji buvo pavadinta "Sputnik V".

  Anksčiau Vengrija pranešė apie savo pasirengimą įsigyti Rusijoje ar Kinijoje pagamintą vakciną nuo koronaviruso. Europos Komisija į tai atsakė, kad draudžiama vartoti vaistus, kurie nėra gavę Europos sertifikato.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (149)

  Dar šia tema

  Rusija pasirengusi bendradarbiauti su Europa dėl vakcinų nuo koronaviruso
  "AstraZeneca" atideda vakcinos nuo COVID-19 pristatymo į JK terminus
  Tegai:
  vakcina, Rusija, koronavirusas

  Svarbiausios temos