05:34 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Branduolinio ginklo valdymo sistemų patikimumas turi būti užtikrintas net ir įvykus branduoliniam smūgiui, sakė Rusijos vadovas

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė apie naujos strateginių šalies branduolinių pajėgų centro sukūrimą, praneša Sputnik Baltarusija.

  "Kaip man buvo pasakyta, naujo komandiravimo posto, kuriam užtikrinama beveik visiška apsauga, įskaitant strategines branduolines pajėgas, sukūrimas yra paskutiniame etape. Jo saugumo užtikrinimo lygis bus itin aukštas", — sakė Rusijos lyderis susitikime su Gynybos ministerijos vadovybe, federaliniais departamentais ir gynybos pramonės įmonėmis.

  Putinas priminė, kad reikia dirbti su branduolinių ginklų valdymo sistemų išgyvenamumu ir jų veikimas turi būti užtikrintas net ir įvykus branduoliniam smūgiui.

  "Turime rimtai dirbti didindami valdymo sistemų išgyvenamumą, tai gerai suprantame ir žinome, kad daug kas priklauso nuo šių sistemų išgyvenamumo, jų sugebėjimo palaikyti darbinę būklę kovos sąlygomis", — pabrėžė jis.

  Dar šia tema

  Visi saugūs. Putinas įsitikinęs vakcinų nuo COVID-19 veiksmingumu
  Putinas papasakojo apie pasiūlymą sukurti naują JAV saugumo lygtį
  Tegai:
  saugumas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos