00:24 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (145)

  Susitikime dėl vakcinų nuo naujos koronavirusinės infekcijos gamybos ir įvedimo plėtojimo priemonių Medvedevas pažymėjo, kad vakcinų gamybos procesą valdo keturios organizacijos, kurios remiasi skirtinga technologine baze ir skirtingais požiūriais

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Būtina suvienyti įmonių pastangas vakcinų nuo koronaviruso gamyboje, vadovaujant vienai organizacijai. Gamalėjaus centras galėtų tapti tokia pagrindine struktūra. Be to, nepaprastai svarbu rasti pagrįstą teisinį ir organizacinį centro ir gamintojų santykių įforminimą, sakė Rusijos Federacijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas, praneša RIA Novosti.

  Susitikime dėl vakcinų nuo naujos koronavirusinės infekcijos gamybos ir įvedimo plėtojimo priemonių Medvedevas pažymėjo, kad vakcinų gamybos procesą valdo keturios organizacijos, kurios remiasi skirtinga technologine baze ir skirtingais požiūriais.

  "Dėl ko reikia susitarti: norint, kad šis darbas pasiektų naują lygį, būtina sujungti šių įmonių pastangas. Visi tai supranta, tačiau tai dar neįmanoma", — sakė jis.

  Medvedevas pabrėžė, kad "tai reikia padaryti vadovaujant vienai organizacijai, kuri galėtų tapti gamybos didinimo ir tolesnės šios vakcinos plėtros kompetencijos centru". "Natūralu, įskaitant jos tiekimą užsienio rinkoms", — patikslino jis.

  Vyriausybė siūlo pagalvoti, ar tokia "galvos" struktūra padaryti Gamalėjaus centrą, ir nustatyti maksimalų vakcinos kokybės kontrolės įrenginių pralaidumą. "Ypač turint omenyje tai, kad apimtį, kaip sakiau, ateityje reikėtų padidinti iki kelių milijonų dozių per mėnesį", — pridūrė politikas.

  "Tačiau svarbiausias dalykas, dėl kurio jus suvedžiau, yra toks: mano nuomone, šiandien nepaprastai svarbu rasti pagrįstą teisinį ir organizacinį santykių tarp šios patronuojančios struktūros, kuriai priklauso intelektinė nuosavybė, ir atitinkamų gamybos įmonių reglametavimą. Šis klausimas, departamentų ir įmonių susitarimai, jie yra aiškiai atidėliojami", — sakė jis.

   

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (145)

  Dar šia tema

  PGR COVID-19 tyrimų sistema Lietuvoje gali žlugti, pareiškė gydytojas
  Dešimtys mirčių: Lietuvoje pranešė apie ilgojo savaitgalio pasekmes dėl COVID-19
  Tegai:
  vakcina, Dmitrijus Medvedevas, koronavirusas

  Svarbiausios temos