04:19 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot vietos pareigūnų, net ir koronaviruso pandemijos metu apribojimai dar nėra "fatališki", tačiau pasikeitus situacijai, valdžios institucijos nedelsdamos apie tai informuos

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Beveik 90 procentų kambarių viešbučiuose Kaliningrado srityje yra užsakyta Naujųjų metų atostogoms, nepaisant padėties su koronavirusu, sakė regiono kultūros ir turizmo ministras Andrejus Jermakas.

  "Dabar kažkur apie 90 procentų rezervacijos. Kol kas galiu pasakyti, kad jei viskas bus taip, kaip yra dabar, Naujųjų metų atostogoms turėsime daug turistų. Jei bus įvesti papildomi restoranų ar viešbučių veiklos apribojimai, aišku, kad žmonės peržiūrės savo planus, mes iš esmės jau esame prie to pripratę, suprantame, kas gali nutikti... Nors rezervacijų atšaukimų — to nematome", — RIA Novosti cituoja Jermaką.

  Dabar Kaliningrado srityje įvesta nemažai maitinimo vietų veiklos apribojimų — kavinės, restoranai ir barai nedirba nuo 21:00 iki 6:00. Iki gruodžio 1 dienos visuose maitinimo įstaigose prie vieno stalo gali būti ne daugiau kaip keturi žmonės, atstumas tarp stalų turi būti bent du metrai. Banketai, masiniai renginiai yra draudžiami. Iki gruodžio 1 dienos operacijų būstinė uždraudė maisto salelių darbą prekybos centruose.

  "Dabar matome, kad mūsų apribojimai nėra fatališki, todėl sakome: atvažiuokite pas mus. Jei bus įvesti papildomi apribojimai, mes apie tai perspėsime. Mes visada sakėme, kad mums saugumas yra rinkodaros dalis. Jei mes sakome "atvažiuokite", tai bus užtikrintas maksimalus saugumo lygis. Peržiūrėdami kiekvieną iš variantų, manome, kad elgiamės sąžiningai tų turistų atžvilgiu, kurie tikisi pas mus atvykti", — pridūrė Jermakas.

  Jis pažymėjo, kad be federalinės kelionių po Rusiją pardavimo su grąžinamais pinigais Kaliningrado srityje taip pat veikia regioninė akcija — "du plius vienas" — užsakant dvi naktis viešbučiuose, kurie yra akcijos partneriai, trečioji naktis yra nemokama. Pasak ministro, "Nuotolinio būdo Baltijoje" programa pradės veikti pirmadienį — tiems, kurie atvyks 30 ar daugiau dienų, viešbučiai yra pasirengę numatyti lengvatinį apgyvendinimo tarifą.

  Iš viso, šeštadienio duomenimis, Kaliningrado srityje, kur gyvena šiek tiek daugiau nei 1 milijonas žmonių, dėl COVID-19 ištirta 329,6 tūkst. žmonių, nustatyti 8634 infekcijos atvejai, 5521 žmogus pasveiko (per pastarąją parą 39), 108 mirė, prižiūrimi medikų — 2873 žmonės.

  Dar šia tema

  Ruduo Kryme: sveikatos, ekskursijų ir vyno sezonas
  Ekspertai paaiškino, kodėl kitąmet atostogos Turkijoje gali pabrangti
  Kelionių organizatoriai gali gauti iki 75 % turistų grąžinimo organizavimo išlaidų
  Tegai:
  Naujieji metai, viešbutis, atostogos, Kaliningrado sritis, Kaliningradas

  Svarbiausios temos