00:42 2020 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos užsienio reikalų viceministras pažymėjo, kad kaltinimai kibernetinėmis atakomis Rusijai "jau tapo gyvenimo norma, tam tikra politine mada, kuriai, be kita ko, JAV IT korporacijos atiduoda duoklę"

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. Pranešimai apie Rusijos Federacijos neva vykdomas kibernetines atakas prieš vakcinų nuo COVID-19 kūrėjus yra spekuliacijos, Maskva apgailestauja, kad JAV tapo madinga dėl visko kaltinti Rusiją, RIA Novosti sakė Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Riabkovas.

  Anksčiau "Microsoft" teigė, kad pastaraisiais mėnesiais aptiko Rusijos ir Šiaurės Korėjos kibernetines atakas prieš septynias JAV, Kanados, Prancūzijos, Indijos ir Pietų Korėjos įmones, kurios kuria vakcinas nuo koronaviruso.

  Riabkovas pažymėjo, kad kaltinimai Rusijai dėl kibernetinių atakų "jau tapo gyvenimo norma, tam tikra politine mada, kuriai, be kita ko, JAV IT korporacijos atiduoda duoklę".

  "Mums nereikia nieko kito, tik įprasto požiūrio į tuos įvykius, kurie jau yra Rusijoje ir kurie yra propaguojami, taip pat palaikant ryšius su užsienio partneriais", — sakė jis.

  Riabkovas priminė, kad specialistų kibernetinių atakų iš užsienio dėl Rusijos išteklių tema buvo išsamiai parengta.

  "Ir pagal dydį toks neigiamas poveikis iš užsienio registruojamas Rusijos ištekliams, palyginti su tuo, ką jie bando mums priskirti", — sakė jis.

  "Todėl realus ir pagrįstas būdas yra suteikti specialistams galimybę tai suprasti. Tačiau Vašingtonas atkakliai vengia tokio dialogo, spekuliacijos tęsiasi skirtingomis kryptimis. Mes apgailestaujame dėl to, nes neigiamas poveikis bendrai Maskvos ir Vašingtono santykių būklei taip pat yra akivaizdus," — sakė Riabkovas.

  Dar šia tema

  Rusija į JAV nenorą pratęsti branduolinę sutartį atsakė fraze "ir nereikia"
  Klinton skelbia Amerikos planą pasauliui: geros naujienos Rusijai
  Tegai:
  kibernetinės atakos, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos