06:33 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Metų netektys — 2020 (57)

  Praėjusį mėnesį menininkas buvo paguldytas į ligoninę su koronavirusu, vėliau perkeltas į intensyviosios terapijos skyrių

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. Būdamas 84 metų amžiaus mirė garsus teatro režisierius, Rusijos liaudies menininkas Romanas Viktiukas, praneša "Piatyj kanal", su nuoroda į jo padėjėją Liudmilą Isakovič.

  Режиссер Роман Виктюк и заслуженный артист РФ Дмитрий Бозин (справа)
  © Sputnik / Евгений Биятов
  Romanas Viktiukas

  Priežastys dar nepateiktos. Praėjusį mėnesį menininkas buvo paguldytas į ligoninę su koronavirusu. Pablogėjus jo būklei, jis buvo perkeltas į intensyviosios terapijos skyrių.

  Lapkričio pradžioje buvo pranešta, kad režisierius tęsia gydymą ligoninėje, jo būklė įvertinta patenkinamai, jis nekarščiavo.

  Romanas Grigorjevičius Viktiukas buvo rusų teatro režisierius, Romano Viktiuko teatro meno vadovas.

  Режиссер Роман Виктюк
  © Sputnik / Владимир Вяткин
  Režisierius Romanas Viktiukas

  Viktiukas gimė 1936 metais Lvove. Nuo 1970-ųjų jis statė spektaklius įvairiuose Maskvos teatruose: "Caro medžioklė" Mossovet teatre, "Vyras ir žmona išsinuomos kambarį" ir "Tatuiruota rožė" Maskvos meno teatre, "Ančių medžioklė" ir "Muzikos pamokos" Maskvos valstybinio universiteto studentų teatre.

  Режиссер Роман Виктюк проводит репетицию
  © Sputnik / Владимир Вяткин
  Romanas Viktiukas

  1988 metais "Satyrikon" teatro scenoje jis pastatė garsiausią savo spektaklį "Tarnaitės", kuriame visus vaidmenis atliko vyrai. O po trejų metų su spektakliu "M. Baterflai" buvo atidarytas Romano Viktiuko teatras.

  Režisierius sukūrė daugiau nei 250 spektaklių Rusijos, Ukrainos, Lietuvos, Latvijos, Italijos, JAV, Suomijos ir kitų šalių teatruose.

  Temos:
  Metų netektys — 2020 (57)
  Tegai:
  mirtis

  Svarbiausios temos