12:56 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (91)

  Rusijos vadovas pažymėjo, kad Kremlius laukia vidaus politinės konfrontacijos pabaigos, kai bus peteikti rinkimų rezultatai

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Rusija laukia vidaus politinės konfrontacijos pabaigos Jungtinėse Valstijose, Maskva neturi jokio slapto motyvo nugalėtojo JAV prezidento rinkimuose sveikinimo klausimuose, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

  "Noriu jus patikinti: nėra jokio slapto motyvo — ne dėl to, kad kažkas mums patinka, kažkas nepatinka — mes tiesiog laukiame vidaus politinės konfrontacijos pabaigos", — cituoja RIA Novosti Rusijos prezidento žodžius.

  "Mes gerbiame visus: ir dabartinį prezidentą Trampą, ir kandidatą į šias pareigas poną Baideną", — pažymėjo prezidentas.

  "Todėl čia mums nėra jokių problemų. Tačiau grynai formalūs dalykai turėtų būti atliekami laikantis nusistovėjusios praktikos ir teisinės tvarkos. Nėra jokio slapto motyvo ir nieko, kas būtų neįprasta ar galėtų būti pagrindas tolesniam mūsų santykių nutraukimui. Tai yra grynai formalus klausimo aspektas", — pasakė Putinas.

  "Mes dirbsime su bet kuriuo asmeniu, kuriam bus suteiktas Amerikos žmonių pasitikėjimas. Tačiau kam šis pasitikėjimas suteiktas, tai turi būti arba nurodoma politiniu papročiu, kai viena iš šalių pripažįsta kitos pergalę, arba teisėtu būdu pateiktais galutiniais rinkimų rezultatais", — pridūrė prezidentas.

  Pirminiais duomenimis, Baidenas surinko pakankamai balsų, kad galėtų tapti JAV prezidentu. Dabartinis Amerikos lyderis Donaldas Trampas tai ginčija teismuose, kurie dar nepriėmė jo pusės. Anksčiau Rusijos vadovo spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas žurnalistams pranešė, kad Putinas pasveikins išrinktą JAV prezidentą po oficialaus rinkimų rezultatų paskelbimo.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (91)

  Dar šia tema

  Ar Rusijai gresia Baideno "pragariškos sankcijos"?
  Ne tik per teismą. Kokios Trampo galimybės "susigrąžinti pergalę"
  Trampas atsisakymą pripažinti rinkimų rezultatus pavadino kerštu už sąmokslo su RF bylą
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Džo Baidenas, Rusija, JAV, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos