21:16 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Lenkijos vizų centras vakariausiame Rusijos regione iš dalies atnaujino savo darbą nuo liepos pradžios, kai kovo mėnesį buvo pristabdytas dokumentų priėmimas

  VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Lenkijos generalinis konsulatas Kaliningrade nuo gruodžio 7 dienos pristabdo lankytojų priėmimą, teigiama diplomatinės atstovybės tinklalapyje.

  "Nuo šių metų gruodžio 7 dienos Lenkijos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade pristabdo lankytojų priėmimą. Apie priėmimo atnaujinimą bus skelbiama papildomai", — sakoma pranešime.

  Konsulatas rekomendavo telefonu susisiekti su budinčiu konsulu tik jei kyla grėsmė Lenkijos piliečių gyvybei ar sveikatai, kitais atvejais — susisiekti el. paštu.

  Kovo mėnesį prasidėjus koronaviruso pandemijai, vizų centrai pristabdė dokumentų priėmimą. Birželio 6 dieną Rusijos ministras pirmininkas Michailas Mišustinas pasirašė dekretą, sušvelninantį apribojimų, susijusių su išvažiavimu iš Rusijos ir atvykimu į šalį, režimą. Nuo liepos 6 dienos Lenkijos vizų centras iš dalies atnaujino savo darbą Kaliningrade, vizas galėjo įforminti kaimyninėje respublikoje studijuojantieji ir dirbantieji, taip pat tarptautinių pervežimų vairuotojai ir lenkų kortelę turintys asmenys.

  Dar šia tema

  Kaliningrado srityje bus įrengtos naujos elektromobilių įkrovimo stotelės
  Europa rusiškai: savaitgalis Kaliningrado srityje
  Traukinys Sankt Peterburgas - Kaliningradas gali važiuoti per Latviją
  Tegai:
  Rusija, Kaliningradas, Lenkija

  Svarbiausios temos