18:14 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas pažadėjo apsaugoti Rusiją nuo užsienio kišimosi į šalies reikalus. Pasak jo, užsienio agentų įstatymu siekiama pažaboti bandymus sukčiauti šioje srityje

  VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kalbėdamas apie užsienio agentus, sakė, jog padarys viską, kad apsaugotų Rusiją nuo kišimosi ir užkirstų kelią rusų teisių ribojimui.

  Rusijos vadovas tai pareiškė Pilietinės visuomenės ir žmogaus teisių plėtros tarybos posėdyje.

  "Yra veiklos sritis, su kuria mes turime reikalų, taip pat su savo partneriais užsienyje, gali būti ir visuomeninių organizacijų, sąžiningų, padorių žmonių, kurie vienijasi į profesines bendruomenes, kurios nepažįsta valstybės sienų — tai yra sveikatos priežiūros, aplinkos apsaugos, motinystės ir vaikystės apsaugos sritys, galbūt yra daug tokių sričių. Aš tikrai sutinku su jumis, anksčiau taip galvojau, ir dabar taip manau. Žinoma, tai yra tokia subtili sritis, kuri reikalauja tikslios ir aiškios teisinės technikos, supratimo, kas parašyta ant popieriaus lapo ir kas realizuojama gyvenime", — cituoja Putiną RIA Novosti.

  "Noriu jus patikinti, kad darysiu viską, kas priklauso nuo manęs, kad sutvarkyčiau tai, kas veikia blogai. Viena vertus, norėdamas apsaugoti savo vidaus interesus ir vidaus politiką nuo kišimosi, ir, kita vertus, sudaryti žmonėms galimybę dirbti laisvai ir nesidairyti", — patikino jis.

  Rusijos vadovas pabrėžė, kad "nėra noro griebti ir nepaleisti, bet norima apsisaugoti nuo kišimosi".

  Anksčiau Valstybės Dūma per pirmąjį svarstymą priėmė įstatymo projektą dėl asmenų, vykdančių politiką Rusijoje ir gaunančių lėšų iš užsienio, pripažinimo užsienio agentais.

  Dar šia tema

  JAV žvalgyba: išgirsite eilinę Baideno klaidą — žinokite, kaltas Putinas
  Rusija reikalauja iš JAV paaiškinti valandų valandas trukusį RT žurnalisto tardymą
  Zacharova išjuokė NYT specialiojo korespondento Maskvoje vakansijos aprašymą
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos