13:23 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidento atstovas spaudai neatmeta galimybės, kad ir po pandemijos bus naudojama internetinių susitikimų praktika, kad nebūtų gaištamas laikas kelyje

  VILNIUS, gruodžio 13 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kaip ir kasmet, sutiks Naujuosius metus su artimaisiais, pranešė valstybės vadovo spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas Naili Asker-zadės filme Pavojingas virusas. Pirmieji metai", sekmadienį parodytame kanale "Russia-1".

  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Михаил Метцель/ТАСС/POOL

  "Kur jis (Putinas — Sputnik) švęs Naujuosius metus, aš nežinau, bet su dideliu pasitikėjimu galiu pasakyti, kad jis susitiks su šeima ir artimaisiais, kaip ir kasmet", — pasakė Peskovas, atsakydamas į klausimą, kaip ir kur prezidentas švęs Naujuosius metus ir praleis Naujųjų metų šventes.

  Paliesdamas temą, ar po "tokių sunkių metų" Putinas ilsėsis per Naujųjų metų atostogas, Kremliaus atstovas pažymėjo: "Na, jis niekada pilnavderčiai nesiilsi, bet, galbūt, kaip nors atsikvėps".

  Testas būtinas

  Peskovas taip pat papasakojo, kad koronaviruso pandemijos sąlygomis, esant neatidėliotinoms situacijoms, Putinas asmeniškai bendrauja su žmonėmis, prieš susitikdami su valstybės vadovu jiems reikia atlikti tyrimų procedūras.

  "Kai kuriose neatidėliotinose situacijose prezidentas asmeniškai bendrauja su žmonėmis. Kartais žmonėms reikia palaukti tam tikrų tyrimų procedūrų atlikimo prieš kalbėti su prezidentu. Kartais su prezidentu galima bendrauti saugiu atstumu, tai yra 5–6 metrai. Tai dažnai praktikuojama", — pasakė Kremliaus atstovas.

  "Nuotolinis darbas" prezidentui

  Jis pažymėjo, kad sprendimas pakeisti prezidento darbo režimą į daugiausiai nuotolinį būdą buvo priimtas atsižvelgiant į epidemiologų reikalavimus.

  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Никольский

  "Visi turėjo imtis atsargumo priemonių. Ir turint omenyje, kad kalbama apie valstybės vadovą, visiško perėjimo prie "online", prie vaizdo konferencijų, iš tikrųjų, neįvyko", — pridūrė valstybės vadovo atstovas.

  Peskovas išreiškė įsitikinimą, kad net ir po pandemijos tam tikra Putino susitikimų dalis gali ir turėtų būti rengiama vaizdo konferencijos būdu, siekiant sutaupyti laiko.

  "Mano asmeninis požiūris, net kai visa tai baigsis, tam tikra posėdžių dalis gali ir turėtų būti rengiama per vaizdo konferencijas, negaištant laiko kelyje, nešvaistant laiko pasiruošimui, judėjimui po miestą, skrydžiams ir taip toliau", — pasakė jis.

  Prezidento spaudos sekretorius taip pat papasakojo, kad pandemijos sąlygomis jis praktiškai nebendrauja su Putinu asmeniškai. "Ne, ne. Praktiškai ne, dažniausia telefonu ir per tas pačias vaizdo konferencijas", — pasakė jis, atsakydamas į vedėjos klausimą.

  Tegai:
  Naujieji metai, COVID-19, Dmitrijus Peskovas, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos