17:47 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Gruodžio 21 dieną "Rossotrudničestvo", Rusijos Federalinė tautybių agentūra ir "Rosmolodež" patvirtino bendrą veiksmų planą, kad būtų suformuotas Rusijos Federacijos įvaizdis užsienyje

  "Rossotrudničestvo", Rusijos Federalinė tautybių agentūra ir "Rosmolodež" pasirašė Rusijos valstybinės nacionalinės politikos įgyvendinimo planą.

  Pasak "Rossotrudnichestvo" vadovo Jevgenijaus Primakovo, 2021 metais pirmiausia dėmesys bus skiriamas kaimyninėms šalims.

  "Visų pirma, dėmesys bus skiriamas NVS, artimiausiam užsieniui, buvusios Sovietų Sąjungos erdvei. Tai šalys, su kuriomis mus sieja bendras istorinis likimas. Mes nejaučiame jokio abejingumo. Įsijaučiame į viską, kas ten vyksta. Be to, tai atsispindi Rusijos užsienio politikos koncepcijoje, jos prioritetuose. Žinoma, visų pirma artimiausias užsienis", — sakė Primakovas, atsakydamas į Sputnik korespondento klausimą.

  Dokumentas buvo parengtas "Rossotrudničestvo" iniciatyva, remiantis Rusijos valstybinės nacionalinės politikos strategija iki 2025 metų.

  "Daugelyje pasaulio šalių iškilusių neišspręstų tarpetninio pobūdžio problemų fone Rusijos požiūris į tarpetninės taikos ir harmonijos stiprinimą tampa ypač aktualus", — sakė Rusijos Federalinė tautybių agentūros vadovas Igoris Barinovas.

  Agentūros ketina organizuoti įvairius renginius užsienyje, kurie formuos Rusijos, kaip daugiatautės ir daugiakonfesės valstybės, įvaizdį. Plane, be kita ko, numatytos priemonės Rusijos etnoturizmui ir tautodailės amatams skatinti užsienyje.

  "Tai mums labai svarbu tarptautinio jaunimo bendradarbiavimo požiūriu. Galima ilgai bandyti uždrausti jaunimui bendrauti, tačiau, kaip rodo konkrečių renginių, pavyzdžiui, Pasaulio jaunimo ir studentų festivalio, praktika, tai neįmanoma. Toks tarptautinis bendravimas yra tiesioginis kelias į mūsų bendraamžių širdis užsienyje", — sakė "Rosmolodež" vadovas Aleksandras Bugajevas.

  Taip pat bus rengiamasi pasaulinei konferencijai dėl religijų ir etninių grupių dialogo, kuri vyks Rusijoje 2022 metais ir kuri remiama JT, UNESCO, Tarpparlamentinės sąjungos ir JT Civilizacijų aljanso.

  Dar šia tema

  "Visiški niekšai": "Rossotrudničestvo" vadovas pasisakė apie vandalizmą Lietuvoje
  Ekspertas: Latvijoje žurnalistai yra begėdiškai ir įžūliai persekiojami
  Rusijos tyrimų komitetas surengė patikrinimą dėl išniekintų kapinių Lietuvoje 
  Tegai:
  bendradarbiavimas, TSRS, jaunimas, Rusija

  Svarbiausios temos