09:08 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova pabrėžė, kad Amerika nepateikė jokių Rusijos dalyvavimo kibernetinėse atakose įrodymų

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova įvardijo tikrąjį Maskvos kaltinimų kibernetinėmis atakomis, nukreiptomis į JAV federalines institucijas, tikslą, RIA Novosti cituoja ją.

  "Tačiau negalima atmesti galimybės, kad tikrasis naujų mums pareikštų kaltinimų tikslas yra bandymas užkirsti kelią išrinktam prezidentui Baidenui užmegzti bendradarbiavimą su Maskva, įskaitant tarptautinius informacinio saugumo klausimus", — sakė Zacharova.

  Ji pabrėžė, kad Amerika nepateikė jokių Rusijos dalyvavimo kibernetinėse atakose įrodymų.

  Apie išpuolius, kurie priskiriami Rusijos įsilaužėliams, pirmą kartą tapo žinoma gruodžio 14 dieną. Buvo teigiama, kad jie tariamai įvykdė išpuolį prieš JAV Valstybės saugumo departamentą ir gavo prieigą prie vidinės departamento komunikacijos.

  Tai buvo kampanijos, per kurią taip pat įsilaužta į JAV Finansų departamento ir Nacionalinės telekomunikacijų ir informacijos administracijos sistemas, dalis. Maskva atmeta kaltinimus ir laiko juos nepagrįstais.

  Tegai:
  kibernetinės atakos, JAV, Rusijos užsienio reikalų ministerija

  Svarbiausios temos