12:17 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Masiškas nepilotuojamų aparatų "Orion" tiekimas į kariuomenę "atkurs paritetą su potencialiu šios klasės technikos priešu", pažymi ekspertai

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Nepilotuojamas orlaivis "Orion" paleido mažo dydžio valdomas raketas, praneša RIA Novosti su nuoroda į šaltinį kariniame pramoniniame komplekse.

  Jis tapo pirmuoju Rusijos nepilotuojamu aparatu, kuris panaudojo tokio tipo ginklus. Be to, "Orion" praktikavo valdomų sklandančių aviacinių bombų naudojimą.

  Masiškas šių nepilotuojamų aparatų tiekimas į kariuomenę "atkurs paritetą su potencialiu šios klasės technikos priešu", pažymėjo agentūros šaltinis. Bendrovės-drono kūrėjos "Kronštadt" atstovai šios informacijos nekomentavo.

  Anksčiau Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu pareiškė, kad pirmieji "Orion" kompleksai jau buvo perduoti karinėms kosmoso pajėgoms. Neseniai ministerijos paskelbtame 2021 metų kalendoriuje dronas pirmą kartą buvo oficialiai parodytas su valdomomis aviacinėmis bombomis KAB-20.

  "Orion" kuriamas nuo 2011 metų kaip "Inochodec" projekto dalis. Jis priklauso ilgalaikio skrydžio vidutiniame aukštyje aparatų klasei. Aparatas gali pralesti skrydyje iki paros, maksimalus kilimo svoris siekia 1 100 kilogramų, kovinė apkrova — iki 250 kilogramų.

  Apie tai, kad Gynybos ministerija ir įmonė "Kronštadt" pasirašė pirmąją bepiločių orlaivių tiekimo serijinę sutartį, paskelbta forume "Armija-2020". Pirmasis nepilotuojamo komplekso komplektas buvo perduotas į eksperimentinį karinį eksploatavimą šių metų balandį.

  Dar šia tema

  Rusija pradėjo masinę "Orion" karinių dronų gamybą
  Rusijos oro gynybos ir kosmoso pajėgos 2021 m. gaus tolimojo nuotolio puolamuosius dronus
  Tegai:
  raketos, nepilotuojamas aparatas, dronas, Rusija

  Svarbiausios temos