09:09 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidento Vladimiro Putino gyvenime beveik nėra paslapties uždangos, tačiau prezidentas nenori atskleisti tam tikros informacijos viešojoje erdvėje, sakė Rusijos lyderio atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Rusijos prezidento Vladimiro Putino gyvenime nėra paslapties uždangos, žmonės supratingai žiūri į jo asmeninę erdvę, sakė Rusijos vadovo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

  "Praktiškai nėra jokios paslapties uždangos. Kur jis [Putinas] gyvena — visi puikiai žino, kur gyvena ir dirba prezidentas. Ar jis turi dukterų — taip, jis turi dukterų. Kas jos — taip, jis labiau nori to viešai neskelbti, ir jis pats ne kartą aiškino, kodėl", — sakė Peskovas RIA Novosti, atsakydamas į klausimą apie asmeninį prezidento gyvenimą.

  Peskovas pabrėžė, kad Putinas laikosi gana nuoseklios pozicijos, visi piliečiai tai puikiai žino.

  "Be to, daugelis žmonių tai vertina supratingai", — pridūrė Peskovas.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per susitikimą su 9 metų visos Rusijos akcijos Norų eglė dalyviu
  © Sputnik / Алексей Никольский

  "Kalbant apie šias informacines pratybas, jos tęsėsi visus ir Putino prezidentavimo, ir premjeravimo metus. Ir vienintelis dalykas, kurio prezidentas neplanuoja keisti, yra jo darbas, darbo stilius, nes, jo supratimu, svarbiausia yra tai, kaip valstybės vadovas vykdo savo pareigas, kaip dirba ir kokie yra šio darbo rezultatai. Vis dėlto Putinas tikisi, kad žmonės parodys supratimą vertinant jo asmeninę erdvę", — sakė Peskovas.

  Prezidento atstovas pridūrė, kad kai žmonės balsuoja už prezidentą tiesiogiai rinkimuose arba netiesiogiai apklausose, kurios gali rodyti palaikymo prezidentui lygį, "atitinkamai paaiškėja, kad žmonės suteikia prezidentui teisę į tokią asmeninę erdvę".

  Anksčiau, gruodžio 27 dieną, Putinas išsakė savo Naujųjų metų norą, linkėdamas visiems geros sveikatos. Šią dieną Putinas išpildė devynerių metų Dimašos iš Čeliabinsko svajonę pažaisti kartu ledo ritulį Raudonojoje aikštėje.

  Dar šia tema

  Google "įrašė" Putiną į populiarios frazės vertimą
  "Bloomberg" perspektyvių ekonomikų reitinge Rusija užėmė antrąją vietą
  Apklausa rodo, kad Putinu pasitiki 66,9 % Rusijos gyventojų
  Zelenskis įvardijo pokalbio su Rusijos prezidentu sąlygas
  Tegai:
  Dmitrijus Peskovas, Kremlius, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos