17:47 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Traukinys atvyko iš Siano, Kinijos. Tada konteineriai buvo pristatyti į jūrų uostą, kad būtų gabenami į Oslą

  VILNIUS, gruodžio 29 — Sputnik. Per Kaliningrado geležinkelius (KG) atliktas pirmas multimodalinis konteinerių pervežimas iš Kinijos į Norvegiją, apie tai pranešė KG spaudos tarnyba.

  "Pirmasis traukinys iš Kinijos miesto Siano atkeliavo į stotį Kaliningrad-Sortirovočnij. Konteineriai buvo pristatyti į Kaliningrado jūrų prekybos uostą tam, kad būtų perkrauti į laivą ir gabenami į Norvegijos uostą Osle", — rašoma pranešime.

  Kaliningrado geležinkeliai įgyvendina šį projektą bendradarbiaudami su "Otlk Era" (dukterine Rusijos geležinkelių įmone) ir Europos bendrovėmis "DB Cargo" ir "Mann Lines Multimodal".

  Pagal apskaičiavimus, krovinių, kurių dalis — asmeninės apsaugos priemonės, pristatymas iš Kinijos į Norvegiją multimodaliniu maršrutu užtruks 15–17 dienų, tai yra tris kartus greičiau nei jūros transportu.

  Prieš metus buvo pasirašytas memorandumas tarp Rusijos geležinkelių ir Oslo uosto apie ketinimą organizuoti multimodalinį transportą maršrutu Kinija–Norvegija–Kinija per Kaliningrado sritį. Kaliningrado geležinkeliai kartu su Baltijsko ir Kaliningrado uostais vykdo kitus multimodalinius projektus.

  Dar šia tema

  Ekspertas: Kinija padidins krovinių srautą per Lietuvą tik jei tai bus pelninga
  Lietuvoje išaugo vidaus ir tarptautinio krovinių vežimo apimtys
  Padidintas keleivių skaičius tranzitiniuose traukiniuose į Kaliningradą per Lietuvą
  Tegai:
  Norvegija, krovinių vežimas, Kinija, Kaliningradas

  Svarbiausios temos