02:40 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak Puškovo, interneto platformos ir tinklų kompanijos JAV tampa "liberalios tvarkos", taip pat valdžios informacijos struktūrų sergėtojos

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas savo "Telegram-kanale" pakomentavo situaciją su Donaldo Trampo "Twitter" paskyros blokavimu. Pasak politiko, amerikiečių kompanija paskelbė "negailestingą karą" JAV prezidentui.

  "Tai dar vienas Orvelo taikos JAV simbolis ir signalas visiems, kurie vis dar turi iliuzijų apie tai", — sakė politikas.

  Pasak Puškovo, interneto platformos ir tinklų kompanijos JAV tampa "liberalios tvarkos", taip pat valdžios informacijos struktūrų sergėtojos.

  Kalbėdamas apie "Parler" socialinio tinklo pašalinimą iš "Google Play", Puškovas pažymėjo, kad "Google" patvirtina savo reputaciją ne kaip informacinės, bet kaip politinės platformos.

  Jo nuomone, įmonė cenzūrą pavertė "neatsiejama jos funkcionavimo dalimi".

  Anksčiau "Twitter" užblokavo asmeninį Donaldo Trampo puslapį dėl "smurto kurstymo rizikos". Tačiau vėliau oficialioje JAV prezidento paskyroje jis paskelbė pareiškimą, kuriame sakoma, kad jo neprivers tylėti. Šį įrašą taip pat pašalino socialinės žiniasklaidos moderatoriai. Taip pat buvo užblokuota Trampo kampanijos būstinės paskyra.

  Vėliau "Twitter" pareiškė, kad bendrovė atkakliai stengsis apeiti Trampo bandymus apeiti jo paskyros blokavimą. Tuo pat metu prieiga prie @POTUS ir @WhiteHouse profilių nebus sustabdyta, tačiau taip pat bus imtasi priemonių jų naudojimui apriboti. Kaip rašo laikraštis "Politico" su nuoroda į prezidento administracijos šaltinį, Trampas "įsiuto" ir "pametė galvą", kai buvo įšaldyta jo "Twitter" paskyra.

  Šią savaitę "Facebook", "Twitter", "Instagram" ir kiti socialiniai tinklai įvairiems laikotarpiams uždarė prieigą prie Trampo profilių. Tokių priemonių priežastis buvo Trampo kreipimasis į protestuotojus. Sausio 6 dieną jie surengė pogromą JAV Kongreso pastate. Trampas paragino savo šalininkus elgtis taikiai, o tada pasmerkė jų veiksmus, tačiau kartu jis juos vadino patriotais ir toliau tvirtino, kad rinkimai suklastoti.

  Dar šia tema

  Trampas pasmerkė Kapitolijaus šturmo dalyvius ir pažadėjo perduoti valdžią Baidenui
  Lietuva tikisi konstruktyvaus bendradarbiavimo su Baideno administracija
  Amerikiečiai sukilo prieš režimą
  Tegai:
  protestai, Donaldas Trampas, JAV, Aleksejus Puškovas, Rusija

  Svarbiausios temos