11:10 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (262)

  Rusijos tiesioginių investicijų fondo vadovas Kirilas Dmitrijevas anksčiau teigė, kad ši vakcina yra skirta užsienio rinkoms

  VILNIUS, sausio 11 — Sputnik. Rusijos sveikatos apsaugos ministerija išdavė leidimą atlikti "Sputnik Light" koronaviruso vakcinos klinikinius tyrimus, nurodyta Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos leidimų atlikti klinikinius tyrimus registre. Apie tai praneša RIA Novosti.

  "Sputnik Light-2020". Atviras preparato "Sputnik Light" saugumo, toleravimo ir imunogeniškumo tyrimas siekiant užkirsti kelią koronaviruso infekcijai, kurią sukelia SARS-CoV-2 virusas", — sakoma dokumente.

  Rusijos tiesioginių investicijų fondo vadovas Kirilas Dmitrijevas anksčiau sakė, kad "Sputnik V" yra ne vienas preparatas, o vakcinos platforma. Pasak jo, "Sputnik Light" daugiausia dėmesio skiria užsienio rinkoms — ten, kur yra stiprūs epidemijos židiniai, o Rusijoje "Sputnik V" bus flagmanu.

  Jis taip pat teigė, kad fondas padengia Gamalėjaus instituto išlaidas už būtinus "Sputnik Light" klinikinius tyrimus. Tai yra vienkomponentė vakcina, kuri užtikrins kitokį apsaugos lygį: iki 85 proc. tam tikrai piliečių kategorijai, ir gal šiek tiek mažiau kitiems, pažymėjo Dmitrijevas.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (262)

  Dar šia tema

  PSO vyks konsultacijos dėl "Sputnik V" naudojimo esant nepaprastajai padėčiai
  Gamalėjaus centro vadovas įvertino "Sputnik V" veiksmingumą COVID-19 mutacijoms
  Įvardytos šalys, kurios labiausiai pasitiki COVID-19 vakcinomis
  Vakarai subrendo: COVID-19 yra Hitleris, o tai reiškia, kad laikas aljansui su Rusija
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas, Rusija, vakcina, Sputnik V

  Svarbiausios temos