14:28 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (265)

  Kaip pranešama, "Sputnik V" bus pristatyta trimis etapais. Budapeštas įsitikinęs, kad vakcinacija padės šaliai grįžti į įprastą gyvenimą

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Vengrija ir Rusija pasirašė sutartį dėl Rusijos vakcinos nuo koronaviruso tiekimo, pareiškė Vengrijos užsienio reikalų ministerijos vadovas Pėteris Sijarto (Péter Szijjártó).

  Vakcina
  © Sputnik / Евгений Одиноков

  "Nacionalinis prioritetas yra paspartinti vakcinaciją. Dėl lėto vakcinos pristatymo buvome priversti ieškoti naujo šaltinio, iš kurio galėtume greitai gauti patikimų vakcinų. Todėl man yra didelė garbė ir malonumas pranešti jums, kad šiandien mes sudarėme sutartį, pagal kurią Rusija vakciną tieks Vengrijai trimis etapais", — po derybų su Rusijos sveikatos apsaugos ministru Michailu Muraška Maskvoje sakė Sijarto.

  Kaip pažymėjo Vengrijos užsienio reikalų ministerijos vadovas, spartesnė vakcinacija rusišku preparatu "Sputnik V" išgelbės daugelio piliečių gyvybes ir sušvelnins koronaviruso apribojimus respublikoje.

  "Spartesnė vakcinacija išgelbės daugybę gyvybių Vengrijoje. Be to, pagreitinta vakcinacija suteiks mums galimybę grįžti prie ankstesnio gyvenimo, taip pat leis sušvelninti apribojimus, kurie leistų žmonėms grįžti į savo darbą", — cituoja RIA Novosti Sijarto.

  Vengrijos nacionalinis farmacijos ir mitybos institutas sausio 21 dieną užregistravo Rusijos koronaviruso "Sputnik V" vakciną. Taigi Vengrija tapo pirmąja ES valstybe, oficialiai leidusia savo teritorijoje naudoti "Sputnik V" vakciną. Vakcina yra registruota Vengrijoje pagal skubaus naudojimo leidimą, pagrįstą Rusijos "Sputnik V" klinikinių tyrimų duomenimis ir Vengrijos ekspertų atliktu išsamiu vaisto įvertinimu.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (265)

  Dar šia tema

  "Sputnik V" poveikio vaikams tyrimas bus atliktas iki 2021 metų pabaigos
  Ekspertas atskleidė "inovatyvų" "Sputnik V" skirtumą nuo kitų vakcinų
  Kusturica planuoja pasiskiepyti Rusijos vakcina "Sputnik V"
  Tegai:
  Sputnik V, koronavirusas, vakcina, Vengrija, Rusija

  Svarbiausios temos