19:06 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad 42 dieną nuo vakcinacijos pradžios imunizuotų savanorių vidutinis neutralizuojančių antikūnų geometrinis titras buvo 44,47, serokonversijos lygis buvo 95,83 %

  VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. "Sputnik V" vakciną testuojančių savanorių antikūnų prieš koronavirusą lygis reikšmingai nesiskiria tarp vyrų ir moterų, matyti iš naujojo "Gam-COVID-Vac" vakcinos medicininio naudojimo instrukcijos leidimo, kurį peržiūrėjo RIA Novosti.

  "Vyrų ir moterų antikūnų kiekis reikšmingai nesiskyrė. 42 dieną nuo vakcinacijos pradžios imunizuotų savanorių vidutinis neutralizuojančių antikūnų geometrinis titras buvo 44,47, serokonversijos lygis buvo 95,83 %. Statistiškai reikšmingo skirtingo lyties ir amžiaus savanorių skirtumo nebuvo", — sakoma instrukcijose.

  Rusijos "Sputnik V" vakciną Sveikatos apsaugos ministerija įregistravo 2020 metų rugpjūtį. Ją sukūrė Gamalėjaus nacionalinis epidemiologinių ir mikrobiologinių tyrimų centras kartu su Rusijos tiesioginių investicijų fondu. Vakcina yra pagrįsta gerai ištirta ir patvirtinta žmogaus adenovirusinio vektoriaus platforma, kurios svarbūs privalumai yra saugumas, veiksmingumas ir ilgalaikio šalutinio poveikio nebuvimas. Vakcinos veiksmingumas viršija 90 proc.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19

  Dar šia tema

  Pakistanas pritarė Rusijos "Sputnik V" vakcinos vartojimui, praneša žiniasklaida
  PSO pranešė apie didžiulį koronaviruso vakcinų trūkumą pasaulyje
  Tegai:
  moteris, vyras, koronavirusas, vakcina, Sputnik V, Rusija

  Svarbiausios temos