00:01 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas pažymėjo, kad valstybei laikas suprasti neigiamą Vakarų požiūrį

  VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas Telegram pareiškė, kad būtina nustoti atkreipti dėmesį į Vakarų lyderių nuomonę apie Rusiją.

  "Rusijoje per daug dėmesio skiriama tam, kas rašoma ir sakoma apie mus Vakaruose. <...> Tai 1980–1990 metų pabaigos atgyvena, kai pagrindinis tikslas buvo įtikti JAV ir Vakarams. Tačiau atėjo laikas palikti šią atgyveną praeityje", — rašė Puškovas.

  Kaip pavyzdį politikas nurodė "ne paties įtakingiausio laikraščio" straipsnį, kuris buvo "visur cituojamas", ir buvusio JAV prezidento Donaldo Trampo padėjėjos pareiškimą, kuris, pasak Puškovo, pusdieniui tapo "viena pagrindinių šalies naujienų". Tačiau parlamentaras nenurodė, apie kokį pareiškimą ir leidinį kalbėjo.

  Senatorius pažymėjo, kad laikas suprasti neigiamą Vakarų požiūrį į Rusiją.

  "Toliau vertindami save pagal jų standartus ir apžvalgas, mes tik patvirtiname tam tikrą savo antrinį pobūdį. Tarsi jie yra teisėjai, jie teikia vertinimus, o mes esame kaltinamieji, mes bandome pasiteisinti ir paneigti šiuos vertinimus", — aiškino Puškovas.

  Puškovas pabrėžė, kad Jungtinės Valstijos negali būti suvokiamos kaip teisėjos po paskutinių įvykių savo šalyje, "kurie pagaliau atskleidė jų žiniasklaidos ir interneto platformų, kaip ideologinės diktatūros instrumentų, vaidmenį". Senatorius pabrėžė, kad Rusija turi teisę į savo kriterijus ir savo veiksmų vertinimus, o jei JAV ir toliau "iš inercijos atliks teisėjo vaidmenį, kuriam ji neturi nei moralinės, nei politinės teisės, Maskva neturėtų priimti to inerciškai".

  Dar šia tema

  Ekspertas papasakojo, kaip START-III sutarties pratęsimas paveiks Rusijos ir JAV santykius
  "Mes jau kariaujame!": Ką prarado Rusija ir kas laukia po Trampo
  "Nord Stream-2" nulems Vokietijos ir JAV santykių likimą
  Rusijos S-400 sistemos "užgrobia" ketvirtąją šalį: kas toliau?
  Tegai:
  Aleksejus Puškovas, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos