18:09 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo šių metų sausio atlikėjui penkerius metus uždrausta atvykti į Lietuvą. Jis ketina apskųsti tokį sprendimą

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Atsakomosios priemonės į Lietuvos taikomą draudimą dainininkui Filipui Kirkorovui įvažiuoti į respubliką nebus veidrodinės, pareiškė oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

  "Tikrai ne veidrodinės, nes jie neturi tokio masto figūros", — RIA Novosti cituoja Zacharovos žodžius televizijos kanalo "Dožd" eteryje.

  Anksčiau paaiškėjo, kad Lietuvos užsienio reikalų ministerijos prašymu Migracijos tarnyba nuo sausio 19 dienos penkeriems metams įtraukė Kirkorovą į nepageidaujamų asmenų sąrašą Lietuvoje. Užsienio reikalų ministerija savo prašymą pagrindė tuo, kad dainininkas vizitų Kryme metu "sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenitetą".

  Menininko advokatas Aleksandras Dobrovinskis papasakojo, kad atlikėjas apskųs draudimą "Europos teismuose". Pats Kirkorovas pareiškė, kad šis draudimas Lietuvai kainuos "labai brangiai".

  Zacharova pareiškė, kad Maskva apgailestauja, jog Lietuvos politikai kultūrą ir kultūrinius ryšius naudoja antirusiškoje propagandoje. Anot jos, priežastys, dėl kurių Vilnius Kirkorovą įtraukia į juodąjį sąrašą, yra akivaizdžiai kvailos.

  Dar šia tema

  Lietuvoje pasipiktino kompensacija už Kirkorovo koncerto atšaukimą
  Kirkorovas įtrauktas į nepageidaujamų asmenų Lietuvoje sąrašą
  Kirkorovas sureagavo į draudimą lankytis Lietuvoje
  EK atsisakė komentuoti draudimą Kirkorovui atvykti į Lietuvą
  Tegai:
  Rusijos užsienio reikalų ministerija (URM), Marija Zacharova, Filipas Kirkorovas, Lietuva, Rusija

  Svarbiausios temos