16:11 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Verslininkas atskleidė, kad viešbučio statybų darbai vyksta jau kelerius metus, ir jam labai pasisekė tapti pastatų komplekso šioje vietoje naudos gavėju

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Verslininkas Arkadijus Rotenbergas pareiškė, kad jis yra pastatų komplekso Gelendžiko rajone, Idokopo kyšulyje, beneficiaras, "rūmai" priklauso jam, o darbas kuriant apartamentų viešbutį ten vyksta jau kelerius metus. 

  "Dabar tai nebebus paslaptis, aš esu naudos gavėjas. Buvo gana sudėtingas objektas, buvo daug kreditorių, ir man pavyko tapti beneficiaru. Tai radinys, nuostabi vieta",— Rotenbergas papasakojo "Telegram" kanalui "Mash"

  Prieš dieną tas pats "Telegram" kanalas paskelbė reportažą, kuriame buvo teigiama, kad "rūmai" Gelendžike, apie kuriuos kalbama Aleksejaus Navalno publikacijoje, yra ties nuliniu statybos etapu.

  Nurodoma, kad pagal statybininkų sąmatas pastatas bus pradėtas eksploatuoti per penkerius–šešerius metus.

  Anksčiau Vladimiras Putinas teigė, kad nežiūrėjo filmo apie "rūmus" Gelendžike, nes neturėjo laiko, tačiau žvilgtelėjo į vaizdo įrašus, kuriuos jam pateikė jo padėjėjai. Jis pažymėjo, kad nė vienas iš "tyrimo" turto nepriklauso ir nepriklausė nei jam, nei jo artimiesiems. 

  Prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas sakė, kad rūmų Gelendžike savininkas yra vienas ar keli verslininkai. Pasak jo, Kremlius neatskleis pavardžių, nes tai nekorektiška. Valstybės vadovo administracija taip pat teigė žinanti apie artėjančius pseudo paviešinimus ir informacines atakas. 

  Svarbiausios temos