10:30 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  "Rosoboronexport" planuoja į tarptautinę ginklų rinką pateikti apie 50 naujų modernių ginklų ir karinės įrangos rūšių, tame tarpe priešlėktuvinės artilerijos kompleksą "Derivation-Air Defense 2S38", lazerių kompleksus, skirtus kovai su UAV, VNEU

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Per ateinančius 5–7 metus "Rosoboronexport" į užsienio rinkas pateiks apie 50 naujų ginklų ir specialios įrangos rūšių, tame tarpe naujausią "Derivation-Air Defence" kompleksą, taip pat nuo oro nepriklausomą elektrinę (VNEU) povandeniniams laivams, įmonės spaudos tarnyba pasakojo RIA Novosti.

  "Per 5–7 metus "Rosoboronexport " planuoja į tarptautinę ginklų rinką pateikti apie 50 naujų modernių ginklų ir karinės įrangos rūšių, tame tarpe priešlėktuvinės artilerijos kompleksą "Derivation-Air Defense 2S38", lazerių kompleksus, skirtus kovai su UAV, VNEU", — sakoma pranešime.

  Be to, per šį laikotarpį eksportuojamiems lėktuvų ginklams, įskaitant orlaivių valdomas raketas "Grom-E1" ir "Grom-E2", sukurtas naudojant raketų "Kh-38M" mokslinį ir techninį rezervą, reikėtų gauti eksporto pasą.

  Pasak kūrėjų, ZAK-57 "Derivation-PVO" kompleksas, kurio kalibras yra 57 milimetrai, neturės sau lygių pasaulyje. Jis galės pataikyti į oro taikinius, aprėpdamas kariuomenę iš oro, ir dalyvauti antžeminėse operacijose kaip pagalbinis ginklas.

  Ekspertai pažymi, kad "Derivation-Air Defence" nedaug skiriasi nuo priešlėktuvinių raketų sistemos, tuo tarpu manoma, kad jo gamyba ir valdymas yra žymiai pigesnis.

  Pagrindinis VNEU pranašumas yra povandeninio laivo slaptumo padidėjimas. Povandeninis laivas gauna galimybę kelias savaites pabūti po vandeniu be paviršiaus, kad įkrautų baterijas.

  Tegai:
  ginklai, Rusija

  Svarbiausios temos