00:09 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jis patikino, kad Rusijos URM ir toliau darys viską, kas būtina rusų ir tautiečių užsienyje teisėms ir interesams apginti

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Rusija yra vienas pagrindinių daugiapolės pasaulio tvarkos garantų, sakė šalies užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, praneša RIA Novosti.

  Jis tai pasakė sveikindamas su diplomatijos darbuotojo diena, kuri Rusijoje minima vasario 10 dieną.

  "Griežtai vadovaudamiesi JT Chartijos principais, mes skatiname vienijančią darbotvarkę, giliname vaisingą bendradarbiavimą su didžiąja dauguma užsienio partnerių, esančių Eurazijoje, Afrikoje ir Lotynų Amerikoje. Šiandien Rusija yra vienas pagrindinių besiformuojančios teisingesnės ir demokratiškesnės daugiapolės pasaulio tvarkos garantų", — sakė jis.

  Lavrovas taip pat išdėstė pagrindinius diplomatinės tarnybos uždavinius Rusijoje. Tarp jų yra kompleksinis "Eurazijos namų" sutvarkymas, žemyninėje erdvėje vykstančių integracijos procesų derinimas, taip pat visuotinai pripažintų tarptautinių teisinių tarpvalstybinės komunikacijos pagrindų stiprinimas, politinio krizių sprendimo skatinimas ir strateginio stabilumo užtikrinimas.

  Diplomatas patikino, kad Užsienio reikalų ministerija ir toliau darys viską, kas būtina rusų ir tautiečių užsienyje teisėms ir interesams apginti.

  Tegai:
  Sergejus Lavrovas, politika, Rusija

  Svarbiausios temos