19:21 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Perspėjimo dėl raketų atakos radiolokacinių priemonių antžeminio ešelono sistemos pagrindą sudaro "Voronežo" radiolokacinės stotys

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Valstybinės Rusijos priešraketinės atakos perspėjimo sistemos (PRAP) bandymai baigti, sakė išankstinio perspėjimo sistemos pagrindinis konstruktorius, akcinės korporacijos "Vimpel" generalinis direktorius Sergejus Bojevas.

  "2020 metų gruodžio pabaigoje baigėme valstybinius PRAP sistemos ir visų pirma komandinio punkto bandymus", — cituoja RIA Novosti Bojevą.

  Rusijos PRAP sistema sprendžia trajektorijos duomenų gavimo ir teikimo problemą, kad būtų formuojamas įspėjimas apie raketų išpuolį prieš valstybinius ir karinius kontrolės punktus, reikalinga informacija Maskvos priešraketinės gynybos sistemai, taip pat duomenys apie kosminius objektus kosmoso valdymo sistemai. Pirmasis jo ešelonas susideda iš kosminės sistemos palydovų grupuotės, antrasis — iš antžeminių radiolokacinių sistemų.

  Perspėjimo dėl raketų atakos radiolokacinių priemonių antžeminio ešelono sistemos pagrindą sudaro "Voronežo" radiolokacinės stotys. Dabar septynios tokios stotys budi Leningrado, Kaliningrado, Irkutsko, Orenburgo regionų ir Krasnodaro, Krasnojarsko ir Altajaus teritorijose. Murmansko srityje statoma nauja radiolokacinė stotis. 2021 metais planuojama baigti stoties statybą Komijoje.

  Dar šia tema

  Rusijos tankas "Armata" gavo "užsienio pasą"
  Rusijos gynybos ministerija nufilmavo Baltijos laivyno jūrų pėstininkų nusileidimą
  Nufilmuoti Su-34 "priešo" puolimai — video
  Tegai:
  priešraketinės gynybos sistema, Rusija

  Svarbiausios temos