14:30 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Automatas yra orientuotas į išorės rinką, kadangi jam tinka 5,56 x 45 mm šovinys, kurį naudoja NATO ir kuris yra plačiai paplitęs pasaulyje

  VILNIUS, vasario 15 — Sputnik. "Kalašnikov" gavo pirmąsias paraiškas iš užsienio klientų dėl naujo automato AK-19, kuriam tinka NATO šoviniai, tiekimo, pranešė "Kalašnikov" įmonių grupės generalinis direktorius Dmitrijus Tarasovas.

  Išmanusis šautuvas MP-155 Ultima
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  AK-19 pirmą kartą užsienyje bus pristatytas tarptautinėje ginklų parodoje "IDEX-2021", kuri vyks vasario 21–25 dienomis Abu Dabyje.

  "AK-19 tinka 5,56 x 45 mm šovinys, kurį naudoja NATO ir kuris yra plačiai paplitęs pasaulyje. Tokiu būdu, mūsų naujausias automatas visiškai orientuotas į išorės rinką. Pristatydami AK-19 didžiausioje tarptautinėje ginklų parodoje "IDEX", esame įsitikinę, kad juo susidomės užsienio klientai, iš kurių jau gaunamos pirmosios paraiškos", — pasakė Tarasovas, kurio žodžius cituoja "Kalašnikov" spaudos tarnyba.

  Kaip pridūrė koncernas, automatu taip pat domisi kelios Artimųjų Rytų šalys. Kita informacija nebuvo atskleista.

  "Kalašnikov" sukūrė naują automatą AK-19 — video >>

  Naujasis automatas sukurtas AK-12, kurį Rusijos armija pradėjo naudoti 2018 metais, pagrindu. Automate AK-19 yra įrengti "Picatinny" bėgeliai, originalaus dizaino teleskopinė buožė, naujas dioptrinis taikiklis ir greitai nuimamas begarsio ir beliepsnio šaudymo įtaisas.

  Kūrėjų teigimu, AK-19 yra patikimas ir efektyvus esant karštam, drėgnam klimatui ir dulkėtoms sąlygoms, be to, jis nereikalauja brangios priežiūros.

  Dar šia tema

  "Kalašnikov" parodė naujo elektrinio motociklo prototipą — video
  "Kalašnikov" parodė universalų nepilotuojamą konvertoplaną — video
  "Kalašnikov" pradėjo pardavinėti naują lygiavamzdį karabiną TG2
  "Kalašnikov" sukūrė pirmąjį išmanųjį šautuvą Rusijoje
  "Kalašnikov" kuria naujus dronus-kamikadzes
  Tegai:
  Kalašnikovo automatas, Koncernas "Kalašnikov", ginklai, Rusija

  Svarbiausios temos