18:38 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (265)

  Kalbant apie tarptautinį bendradarbiavimą, patikslinta, kad jis vykdomas ne tik dėl tiekimo, bet ir dėl galimo gamybos padidinimo

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Rusijos sveikatos apsaugos ministerija mato didelį susidomėjimą rusiška vakcina užsienyje, o vakcinacijos baimė išliko praeityje, sakė Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos Vaistų apyvartos valstybinio reguliavimo departamento vadovas Filipas Romanovas.

  "Šiandien vakcina rodo didžiausią efektyvumą. Jei kalbėtume apie tas šalis, kuriose kalbama apie skiepijimą... Laikui bėgant, turėdami naudojimo patirties, žmonės dalijasi informacija, o šiandien, priešingai, matome priešingą tendenciją — tai yra didelis susidomėjimas Rusijos vakcina", — cituoja jį RIA Novosti.

  Kalbėdamas apie tarptautinį bendradarbiavimą, Romanovas patikslino, kad jis vykdomas ne tik dėl tiekimo, bet ir dėl galimo gamybos padidinimo, siekiant maksimaliai padidinti pacientų skiepijimą Rusijos Federacijoje ir šalyse-partnerėse.

  "Jos veiksmingumas šiuo metu yra didelis. O vakcinacijos baimės tai jau, galima sakyti, praeityje", — pridūrė Romanovas.

  Vakciną "Sputnik V" sukūrė Gamalėjaus centras kartu su Rusijos tiesioginių investicijų fondu.

  Vaistas paremtas žmogaus adenovirusinių vektorių platforma ir apima dviejų komponentų įvedimą trijų savaičių intervalu. Pagrindinis privalumas yra efektyvumas ir ilgalaikių neigiamų pasekmių nebuvimas.

  Vasario 2 dieną "The Lancet" paskelbė vakcinos "Sputnik V" trečiojo klinikinių tyrimų etapo rezultatus. Ekspertai nustatė, kad vaisto veiksmingumas siekia 91,6 proc.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (265)

  Dar šia tema

  Imunologas įvertino "EpiVacCorona" veiksmingumą prieš naujas padermes
  "Sputnik V" vakcina nuo COVID-19 pasiskiepijo pirmasis amerikietis
  Japonijoje ketinama išmesti dalį "Pfizer" ir "BioNTech" vakcinos
  Tegai:
  Sputnik V, vakcina, koronavirusas, Rusija

  Svarbiausios temos