18:43 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Prašymas panaikinti Migracijos departamento sprendimą buvo gautas iš atlikėjo advokato šį pirmadienį

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Rusijos dainininkas Filipas Kirkorovas apskundė draudimą atvykti į Lietuvą penkerius metus Vilniaus apygardos administraciniam teismui, praneša RIA Novosti su nuoroda į teismo spaudos tarnybos atstovą Audrį Kutrevičių.

  Pranešama, kad vasario 15 dieną buvo gautas jo advokato prašymas išnagrinėti Migracijos departamento sprendimą ir jį panaikinti. Pasak Kutrevičiaus, teismas sprendžia, ar priimti nagrinėti Kirkorovo skundą.

  Lietuvos užsienio reikalų ministerijos prašymu, Migracijos departamentas nuo sausio 19 dienos Kirkorovą penkerių metų laikotarpiui įtraukė į nepageidaujamų asmenų sąrašą. Užsienio reikalų ministerija savo prašymą pagrindė tuo, kad dainininkas vizitų Kryme metu "sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenitetą".

  Atlikėjo advokatas Aleksandras Dobrovinskis sakė, kad dainininkas apskųs draudimą "Europos teismuose". Pats Kirkorovas pareiškė, kad šis draudimas Lietuvai kainuos "labai brangiai".

  Oficiali Rusijos URM atstovė Marija Zacharova pažymėjo, kad Maskva apgailestauja, jog Lietuvos politikai kultūrą ir kultūrinius ryšius naudoja antirusiškoje propagandoje. Anot jos, priežastys, dėl kurių Vilnius Kirkorovą įtraukia į "juodąjį sąrašą", yra tiesiog kvailos.

  Dar šia tema

  Kirkorovas įtrauktas į nepageidaujamų asmenų Lietuvoje sąrašą
  EK atsisakė komentuoti draudimą Kirkorovui atvykti į Lietuvą
  "Lietuvai tai brangiai kainuos": Kirkorovas sureagavo į draudimą atvykti
  Tegai:
  draudimas atvykti, teismas, Lietuva, Rusija, Filipas Kirkorovas

  Svarbiausios temos