05:54 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Atlikėjo teisininkas teigė, kad toks Lietuvos užsienio reikalų ministerijos slaptumas stebina

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Rusų dainininko Filipo Kirkorovo advokatas Aleksandras Dobrovinskis pateikė Vilniaus apygardos administraciniam teismui peticiją, kurioje reikalavo draudimo atlikėjui penkerius metus įvažiuoti į Lietuvą kopijos, praneša TASS su nuoroda į advokatą.

  Jis teigė, kad niekas niekada nematė atitinkamo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos potvarkio ir jis nebuvo perduotas Kirkorovui. Pasak advokato, toks slaptumas stebina.

  "Jei yra faktų ir aplinkybių, kuriomis buvo pagrįstas šis sprendimas, kodėl juos reikia slėpti? Esame tikri, kad galų gale nugalės teisingumas", — sakė advokatas.

  Rusijos dainininkas Filipas Kirkorovas
  © Sputnik / Евгений Одиноков

  Lietuvos migracijos departamentas po Užsienio reikalų ministerijos kreipimosi Kirkorovą įtraukė į nepageidaujamų asmenų sąrašą nuo sausio 19 dienos. Draudimas jam atvykti į šalį galioja penkerius metus. Sprendimas grindžiamas tuo, kad dainininkas lankydamasis Kryme "sąmoningai paneigė Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenitetą".

  Pats dainininkas teigė, kad valdžios sprendimas respublikai kainuos "labai brangiai".

  Vasario viduryje Kirkorovas apskundė draudimą atvykti į Lietuvą Vilniaus teismui.

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova pažymėjo, kad Maskva apgailestauja, jog Lietuvos politikai kultūrą ir kultūrinius ryšius naudoja antirusiškai propagandai. Anot jos, priežastys, kodėl Vilnius Kirkorovą įtraukia į "juodąjį sąrašą", yra akivaizdžiai kvailos.

  Tegai:
  Rusija, Lietuva, Filipas Kirkorovas

  Svarbiausios temos