23:25 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau NATO apkaltino Rusiją "agresyviu elgesiu" ir paskelbė būtinybę suvaržyti Maskvos veiksmus

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Maskva užsienio politikos ir karinio planavimo klausimu atsižvelgs į NATO, sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova, komentuodama aljanso pareiškimą apie Rusijos grėsmę, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau NATO apkaltino Rusiją "agresyviu elgesiu" ir paskelbė būtinybę suvaržyti Maskvos veiksmus.

  "Savo užsienio politikoje ir kariniame planavime atsižvelgsime į Šiaurės Atlanto aljanso konfrontacines nuotaikas", — penktadienį vykusioje konferencijoje sakė ji.

  NATO stiprina karines pajėgas prie Rusijos sienų, savo veiksmus pateisindama galima "Rusijos grėsme". Be to, Baltijos šalys aktyviai sudaro brangias gynybos sutartis su JAV, aiškindamos tai "Rusijos agresija", taip pat dislokuoja savo teritorijose Vakarų aljanso karinius kontingentus ir savarankiškai didina išlaidas karinei sferai.

  Tuo pačiu metu Maskva ne kartą pabrėžė, kad neketina pulti nė vienos šalies, ir Šiaurės Atlanto aljansas tai puikiai žino.

  Maskva ne kartą išreiškė susirūpinimą dėl aljanso pajėgų susitelkimo Europoje. Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas anksčiau sakė, kad Rusija nekelia jokios grėsmės, tačiau nepaisys veiksmų, kurie gali būti pavojingi jos interesams.

  Dar šia tema

  Landsbergis paragino NATO stiprinti veiksmus prieš Rusiją
  "Mes atsakysime kartu". Ką, be Rusijos, NATO laiko grėsme?
  Rusijos URM pasipriešino diskusijai apie "Nord Stream-2" NATO

  Svarbiausios temos