07:15 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmoji vieša spaudos konferencija po jo išrinkimo JAV prezidentu įvyko ketvirtadienį ir truko 1 valandą 2 minutes, jo nė karto nebuvo paklausta apie Rusiją

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Klausimų apie Rusiją nebuvimas paskutinėje JAV prezidento Džo Baideno spaudos konferencijoje gali reikšti, kad artėja "rusofobiškų priepuolių" remisija, mano Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas. Apie tai rašo RIA Novosti.

  Pirmoji vieša spaudos konferencija po jo išrinkimo JAV prezidentu įvyko ketvirtadienį ir truko 1 valandą 2 minutes, jo nė karto nebuvo paklausta apie Rusiją.

  Baltieji rūmai, prisidengdami koronavirusu, akreditavo tik apie 30 žurnalistų iš prezidento aplinkos, tarp jų nebuvo nė vieno Rusijos žurnalisto.

  "Apskritai mes tikriausiai galime su pasitenkinimu pažymėti, kad Amerikos žurnalistai nieko neklausė apie Rusiją. Tai reiškia, kad greičiausiai bus "rusofobinių priepuolių" remisija. Tai gerai", — žurnalistams sakė Peskovas, atsakydamas į klausimą apie JAV prezidento spaudos konferenciją. 

  Tegai:
  Kremlius, Džo Baidenas, JAV

  Svarbiausios temos