20:11 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Rusijos vadovas pirmosiomis dienomis po vakcinacijos laikėsi atsargumo priemonių ir kelias dienas nesportavo

  VILNIUS, kovo 28 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasakojo apie savijautą pasiskiepijus nuo koronaviruso, savo jutimais jis pasidalijo televizijos kanalo "Rossija 1" eteryje.

  Pirmoji vakcina Putinui buvo įleista šią savaitę. Skirtingai nuo daugelio pasaulio lyderių, kurių vakcinacija buvo rodoma tiesioginiame eteryje, Rusijos prezidentas nusprendė vengti viešumo šiuo atveju. Ir jis paaiškino, kodėl.

  "Galima parodyti šią injekciją, bet iš tikrųjų suleisti fiziologinio tirpalo, aš nežinau, bet ko — kefyro, kažkokių apelsinų sulčių... Aš juokauju, žinoma, gerai, paprastai vitaminus", — pasakė Putinas, pažymėjęs, kad tik jo gydytojas žino, kuri vakcina jam buvo įleista.

  Anksčiau prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pasakojo, kad Putinas nėra skiepijimo prieš kamerą šalininkas, turint omenyje tai, kad jis ir be to daug daro vakcinos koronaviruso populiarinimui.

  Kas atsitiko po vakcinacijos

  Po to, kai Putinui buvo suleista vakcina, jis pasakojo, kad po kelių valandų pajuto diskomfortą toje vietoje, kur buvo atlikta injekcija.

  "Ryte pabudau po vakcinacijos, kaip man atrodė, truputį lūžta. Pasiėmiau termometrą, pamatavau temperatūrą — temperatūra normali", — pasakė prezidentas.

  Jis pažymėjo, kad tris dienas po skiepijimo jis nesportavo, tačiau neatsisakė įprastų kontrastinių vonių.

  Dabar Rusijoje užregistruoti trys Rusijos vakcinos — "Sputnik V", "EpiVacCorona" ir "CoviVac". Tik pirmieji dvi yra patvirtinti skiepyti vyresnius nei 60 metų žmones.

  Temos:
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Dar šia tema

  Klaipėdos merija kviečia senjorus pasiskiepyti "AstraZeneca" vakcina be registracijos
  Seime suskaičiavo, kiek deputatų neatvyko pasiskiepijus 
  Marijampolės meras pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina
  Tegai:
  koronavirusas, vakcinacija, vakcina, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos