02:16 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Dainų konkursas "Eurovizija 2021" (20)

  Anksčiau Manižos daina buvo labai sukritikuota Rusijoje, net aukščiausiame politikų lygmenyje

  VILNIUS, balandžio 3 — Sputnik. Dainininkės Manižos vaizdo klipas dainai "Russian Woman", su kuria ji šiemet atstovaus Rusijai "Eurovizijoje", tapo populiariausiu oficialiame konkurso YouTube kanale.

  Per tris savaites vaizdo įrašas peržiūrėtas daugiau nei 6,7 mln. kartų. Tai šimtu tūkstančių daugiau nei ankstesnė lyderė, serbų grupė "Hurricane" su daina "Loco Loco".

  Maniža (Maniža Sangin) — rusų dainininkė, kilusi iš Tadžikistano, išgarsėjusi paskelbusi muzikinius vaizdo įrašus socialiniuose tinkluose. 2020 metų gruodžio mėnesį ji tapo pirmąja JT geros valios pabėgėlių Rusijos ambasadore.

  Anksčiau laikraščio "Veteranskie Vesti" redakcija kreipėsi į Tyrimo komitetą, manydama, kad Manižos sceninis pasirodymas įžeidžia rusų moterų orumą ir pažeidė tautinę harmoniją. Dainą taip pat sukritikavo Federacijos taryba ir Rusijos stačiatikių bažnyčia. Viršutinių rūmų pirmininkė Valentina Matvienko nurodė paprašyti "Pirmojo kanalo" informacijos, kaip vyksta atlikėjo iš šalies pasirinkimas prestižiniam tarptautiniam konkursui.

  "Eurovizijos" dainų konkursas, atšauktas 2020 metais dėl koronaviruso pandemijos, vyks gegužės 18–22 dienomis "Ahoy" arenoje Roterdame, Nyderlanduose.

  Lietuvai atstovaus grupė "The Roop", ji buvo atrinkta atstovauti savo šaliai dainų konkurse "Eurovizija-2020", tačiau konkursas buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos. Jų daina "Eurovizijai-2020" su pavadinimu "On Fire" viršijo transliacijos Lietuvoje rekordus ir tapo trečia pagal populiarumą daina "Eurovizijos" YouTube kanale šiais metais. Šiais metais "The Roop" dainą "Discoteque"

  Anksčiau paaiškėjo, kad Baltarusija nedalyvaus konkurse, nes šalies pasirinkta daina pažeidžia muzikinio konkurso taisykles.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2021" (20)

  Dar šia tema

  Lažybininkai įvertino Lietuvos grupės "The Roop" šansus laimėti "Eurovizijoje"
  Ukrainoje kilo skandalas dėl klipo "Eurovizijos" konkursui
  "Muzika ir šokis išlaisvina": "The Roop" parodė, kaip išmokti "Discoteque" šokio judesius
  Tegai:
  Rusija, Eurovizija

  Svarbiausios temos