11:17 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (375)

  RTIF direktorius juokais pasiūlė "grąžinti skolą" ir panaudoti Rusijos vakcinos komponentą, kad padidėtų "AstraZeneca" efektyvumas

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Gamalėjaus centro vadovas Aleksandras Gincburgas papasakojo juokingiausią, jo nuomone, mitą apie "Sputnik V": Rusijos programišiai iš "AstraZeneca" pavogė vakcinos nuo koronaviruso kūrimo planą.

  "Mus labai nudžiugino ir pralinksmino informacija apie tai, kad Rusijos programišiai iš Gamalėjaus instituto pavogė iš "AstraZeneca" vakcinos kūrimo planą", — interviu RIA Novosti sakė Gincburgas.

  Jis priminė, kad RTIF direktorius Kirilas Dmitrijevas savo "Twitter" paskyroje juokais pasiūlė "grąžinti skolą" ir panaudoti Rusijos vakcinos komponentą, kad padidėtų "AstraZeneca" efektyvumas.

  2020 metais gruodžio 21 dieną pasirašytas Gamalėjaus centro, "AstraZeneca", RTIF ir "R-Pharm" bendradarbiavimo memorandumas. Dokumente numatoma bendradarbiauti kuriant ir įgyvendinant klinikinių tyrimų programą, siekiant įvertinti vieno iš "Sputnik V" vakcinos ir vieno iš AZD1222 vakcinos komponentų, sukurto "AstraZeneca" bendradarbiaujant su Oksfordo universitetu, naudojimą kartu.

  Vėliau Dmitrijevas sakė, kad kombinacija su vienu iš dviejų "Sputnik V" komponentų padėtų "AstraZeneca" pagerinti vakcinos veiksmingumą nuo 62,1 % iki aukštesnio. Jis taip pat pažymėjo Rusijos atvirumą partnerystei su visais kitais gamintojais, kurių vakcinų efektyvumas mažesnis nei 90 %.

  Temos:
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (375)

  Dar šia tema

  Lietuviai laukia rusiškos vakcinos. Pokštas dėl "Sputnik V" privertė valdžią sunerimti
  Jordanija pradeda vakcinaciją nuo koronaviruso "Sputnik V"
  Žiniasklaida : "AstraZeneca" nuvylė, bet "Sputnik V" dar gali išgelbėti
  Tegai:
  Sputnik V, vakcina, koronavirusas, Rusija

  Svarbiausios temos