07:14 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vakarų šalys ne kartą pareiškė, kad jos Rusiją vertina kaip "grėsmę". Anksčiau paskelbtoje JK gynybos doktrinoje iki 2030 metų teigiama, kad ji ketina įveikti visus Maskvos "keliamus pavojus"

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Rusija nekelia grėsmės nė vienai pasaulio valstybei, įskaitant Ukrainą, tačiau dėmesingai atsižvelgia į savo pačių saugumą, žurnalistams sakė Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

  Peskovo buvo paprašyta pakomentuoti pranešimus apie tai, kad neva Rusijos kariniai daliniai po Rostovo sritį juda užklijuotais numeriais.

  "Rusija nekelia grėsmės nė vienai pasaulio valstybei... įskaitant, žinoma, ir Ukrainai. Tačiau visada dėmesingai atsižvelgia į savo pačių saugumą", — sakė Rusijos prezidento atstovas spaudai.

  Vakarų šalys ne kartą pareiškė, kad jos Rusiją vertina kaip "grėsmę". Anksčiau paskelbtoje JK gynybos doktrinoje iki 2030 metų teigiama, kad ji ketina įveikti visus Maskvos "keliamus pavojus".

  Kovo mėnesio pradžioje JAV valstybės sekretorius Entonis Blinkenas savo pagrindinėje kalboje apie užsienio politiką taip pat įvardijo Rusiją kaip šalį, kuri kelia grėsmę kitoms šalims.

  Savo ruožtu Kremlius ne kartą pabrėžė, kad stengiasi užmegzti gerus santykius su visomis valstybėmis, tačiau šio tikslo negali pasiekti vienas.

  Dar šia tema

  "Nepriklausomybės" iliuzija, vasalato tikrovė: Lietuva — 17 metų NATO
  Lietuva apkaltino "Kremliaus kontroliuojamą" žiniasklaidą "sąmokslo teorijų" skelbimu
  Žurnalistų persekiojimas: Vakarai pavydės Baltijos šalių sėkmės
  Tegai:
  "Rusijos grėsmė", Dmitrijus Peskovas, Rusija

  Svarbiausios temos