04:15 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2007
 • RUB92.0836
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos vadovas atkreipė dėmesį į tai, kad šalyje taikiai ir darniai gyvena apie 200 tautybių atstovai

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasveikino Šiaurės, Sibiro ir Tolimųjų Rytų čiabuvių mažumų II forumo dalyvius, pažymėdamas, kad tradicijų ir kalbų įvairovė yra šalies bendras neįkainojamas turtas, telegrama buvo paskelbta Kremliaus tinklalapyje.

  Putinas pažymėjo, kad Rusijoje apie 200 tautybių atstovai gyvena taikiai ir darniai.

  "Unikali papročių, tradicijų, kalbų įvairovė — mūsų neįkainojamas turtas, kuriuo mes nuoširdžiai didžiuojamės ir kurį branginame, ir šioje paletėje ypatingą, ryškią vietą užima savita Šiaurės, Sibiro ir Tolimųjų Rytų tautų kultūra", — sakoma telegramoje.

  Prezidentas pabrėžė, kad valstybė teikia pirmenybę vietinių negausių tautų palaikymui, jų natūralios gyvenimo aplinkos, ūkininkavimo formų ir įprasto gyvenimo būdo išsaugojimui.

  "Svarbu, kad patikimas federalinių ir regioninių valdžios institucijų partneris sprendžiant šias reikšmingas problemas yra jūsų asociacija, vienijanti energingus, neabejingus, atsidavusius darbui žmones, atstovaujančius stipriai, glaudžiai susijusiai vietinių Rusijos Šiaurės, Sibiro ir Tolimųjų Rytų negausių tautų šeimai", — pažymėjo Putinas.

  Jis išreiškė įsitikinimą, kad forumas vyks kūrybiškai ir konstruktyviai, o į visus dalyvių pasiūlymus bus atsižvelgta.

  Dar šia tema

  Rusijos pakraštyje esančio kaimo, kuriame yra savo "Marsas" ir kupranugariai, gyvenimas
  Neįtikėtina Rusija: gražiausios ir nuostabiausios šalies vietos
  Tegai:
  Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos