19:06 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tuo pačiu Rusijos užsienio reikalų ministras pavadino JAV ir jos sąjungininkus nepatikimais partneriais, kuriais negalima pasikliauti

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Maskva atsakys į visus nedraugiškus Vašingtono veiksmus, sakė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, komentuodamas galimus JAV sprendimus prieš Rusiją, praneša RIA Novosti.

  Kaliningradas
  © Sputnik / Константин Чалабов

  Anksčiau "Bloomberg", remdamasi šaltiniais, pranešė, kad Džo Baideno administracija svarsto galimybę išsiųsti Rusijos diplomatus ir įvesti naujas sankcijas reaguojant į įsilaužėlių išpuolius ir tariamą kišimąsi į rinkimus, dėl kurio JAV kaltina Rusiją.

  "Tai sunku komentuoti. Mes atsakysime į bet kokius nedraugiškus veiksmus — savaime suprantama. Kol pamačiau konkrečius sprendimus, nieko nebuvo paskelbta. Skaičiau pranešimus, kad administracija baigė priešiškų Rusijos veiksmų apžvalgą. Jie tai padarė", — sakė Lavrovas spaudos konferencijoje Kazachstane, komentuodamas "Bloomberg" informaciją.

  Tuo pačiu Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pavadino JAV ir jų sąjungininkus nepatikimais partneriais, kuriais negalima pasikliauti.

  Rusija ne kartą pabrėžė, kad neketina konfliktuoti nė su viena iš šalių. Pareiškimai apie neva iš Kaliningrado kylančią karinę grėsmę girdimi ne pirmą kartą. Kovo pradžioje buvęs Lenkijos sausumos pajėgų vadas generolas Valdemaras Skšipčakas pareiškė apie Rusijos pranašumą Baltijos šalyse ginkluoto susidūrimo su NATO atveju. Tada Maskva pažymėjo, kad tokie pareiškimai susiję su bandymais sustiprinti aljanso įtaką regione, o generolo žodžiai buvo pavadinti nedraugiškais ir atgyvenusiais.

  Tegai:
  Rusija, JAV, Sergejus Lavrovas

  Svarbiausios temos