15:24 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1943)

  Anksčiau buvo pranešta, kad Bavarijos sveikatos apsaugos ministerija su RTIF pasirašė ketinimų memorandumą dėl galimo koronaviruso vakcinos "Sputnik V" tiekimo į šį regioną

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Rusijos tiesioginių investicijų fondas (RTIF) ir Vokietijos vyriausybės atstovai pradėjo svarstyti susitarimą dėl "Sputnik V" vakcinos įsigijimo, rašoma vakcinos "Twitter" paskyroje.

  "RTIF pradėjo diskusijas su Vokietijos vyriausybės atstovais dėl "Sputnik V" vakcinos pirkimo Vokietijai", — rašoma pranešime.

  Keletas Vokietijos regionų anksčiau paskelbė apie pasirengimą aptarti Rusijos vakcinos nuo koronaviruso "Sputnik V" tiekimą ir gamybą. Vokietijos Meklenburgo-Pomeranijos ir Brandenburgo federalinės žemės pranešė apie savo pasirengimą pradėti tokias derybas su Maskva. Reino krašte-Pfalce mano, kad tuo turėtų užsiimti federalinė vyriausybė, tačiau pažymi, kad džiaugtųsi, jei šią vakciną patvirtintų EVA.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Bavarijos sveikatos apsaugos ministerija su Rusijos tiesioginių investicijų fondu (RTIF) pasirašė ketinimų memorandumą dėl galimo koronaviruso vakcinos "Sputnik V" tiekimo į šį regioną.

  "Sputnik V" vakcina buvo patvirtinta beveik 60 šalių, kurių bendras gyventojų skaičius viršija 1,5 mlrd. "Sputnik V" užima antrą vietą pasaulyje pagal vyriausybių reguliavimo institucijų gautų patvirtinimų skaičių.

  Rusijos vakcina nuo koronaviruso "Sputnik V" nuo kovo 4 dienos yra palaipsniui tiriama Europos vaistų agentūros EVA, kuri užsiima vakcinų, skirtų naudoti Europos rinkoje, patvirtinimu. Anksčiau EVA išreiškė viltį, kad "Sputnik V" įvertinimas bus atliktas pagreitintai, tačiau nėra vakcinos patvirtinimo datos. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, Rusijos vakcinos patvirtinimo, jei nebus jokių sunkumų, reikėtų tikėtis gegužę.

  "Sputnik V" vakcina buvo patvirtinta beveik 60 šalių, kurių gyventojų skaičius kartu sudėjus viršija 1,5 mlrd. "Sputnik V" užima antrą vietą pasaulyje pagal vyriausybės reguliavimo institucijų gautų patvirtinimų skaičių. Vakcinos veiksmingumą, siekiantį 91,6 proc., patvirtina duomenys, paskelbti autoritetingame medicinos žurnale "The Lancet".

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1943)

  Dar šia tema

  Bavarija pasirašė preliminarią "Sputnik V" tiekimo sutartį
  "Virusas neturi sienų": buvęs Europos Komisijos vadovas paragino ES įsigyti "Sputnik V"
  Vokietija ketina dvišaliu būdu aptarti "Sputnik V" su Rusija
  Tegai:
  koronavirusas, Vokietija, Sputnik V, Rusija

  Svarbiausios temos