11:42 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak Rusijos Federacijos prezidento atstovo spaudai, šalies vadovas yra pranešimo parlamentui autorius ir kartais jis jį patikslina likus kelioms minutėms iki paskelbimo

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Rusijos prezidento Vladimiro Putino pranešimas Federalinei asamblėjai šiais metais bus "postkovidinis" dėl to, kad šalis išgyvena precedento neturintį laikotarpį, sakė Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas. Apie tai pranešė RIA Novosti, remdamasi televizijos kanalo "Rossija 1" transliacija.

  "Tai vienaip ar kitaip bus panašu į skelbimą. Dėl, kartoju, precedento neturinčio laikotarpio, kuriuo dabar gyvename", — interviu Pavelui Zarubinui sakė Peskovas.

  Pasak Peskovo, Rusijos lyderis yra pranešimo parlamentui autorius ir kartais jį patikslina likus kelioms minutėms iki paskelbimo. Jis taip pat pažymėjo, kad savo žinutėje Putinas dažnai pasakoja netikėtų dalykų net ir aukšto rango pareigūnams.

  "Ir aš jums pasakysiu daugiau. Dažniausiai. Tačiau paprastai dieną prieš pranešimo skaitymą arba paskutinę naktį prezidentas gali ir dažniausiai išrašo kai kurias savo pastraipas, kartais ištisus puslapius, kuriuos paskelbimo metu susirinkimo dalyviai išgirsta su nuostaba kartu su likusiais", — sakė Peskovas.

  Prezidento atstovas spaudai pridūrė, kad taip pat atsitinka, jog niekas nežino apie tam tikrų pranešimo nuostatų turinį.

  "Tai atsitinka labai dažnai. Na, tai nereiškia, kad kažkas vejasi sensacingumą. Visai ne. Kadangi tai yra prezidento pranešimas, jis yra autorius. Ir iki paskutinės minutės, iki paskutinės nakties, jis natūraliai svarsto. Ir jei mano, kad tai būtina, pakeliui jis pats šiek tiek pakoreguoja ir papildo", — sakė jis.

  Peskovas taip pat teigė, kad kartais nėra kada atspausdinti galutinės versijos, o Putinas naudoja ranka rašytą versiją.

  Prezidentas pranešimą Federalinei asamblėjai skaitys balandžio 21 dieną.

  Tegai:
  pranešimai, Dmitrijus Peskovas, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos