11:21 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Visų pirma Rusijos Federacijos piliečiams dabar leidžiama tranzuoti per Lietuvos teritoriją ne tik turint supaprastintą geležinkelio transporto tranzito dokumentą, bet ir turint Šengeno vizą

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Lietuva palengvino Rusijos ir Baltarusijos piliečių kelionę "Rusijos geležinkelių" tranzitiniais traukiniais tarp Kaliningrado ir kitų Rusijos miestų, praneša "Rusijos geležinkelių" (RŽD) įmonė.

  "Pagal sutartis su Lietuvos Respublika supaprastinamos kelionės į Kaliningrado sritį Rusijos geležinkelių tolimaisiais traukiniais sąlygos", — sakoma pranešime.

  Rusijos Federacijos piliečiams dabar leidžiama važiuoti tranzitu per Lietuvos Respublikos teritoriją ne tik turint supaprastintą geležinkelio transporto tranzito dokumentą (STGD), bet ir Šengeno vizą.

  Be to, Baltarusijos piliečiams leidžiama keliauti turint Šengeno vizą.

  Nuo balandžio 26 iki gegužės 15 dienos bus padidintas didžiausias leistinas skaičius keleivių, vykstančių tolimaisiais traukiniais vienu metu į / iš Kaliningrado tranzitu per Lietuvą tolimaisiais traukiniais: nuo 200 iki 300 žmonių.

  Anksčiau buvo pranešta, kad traukiniai iš Kaliningrado į daugelį kitų Rusijos Federacijos miestų nuo balandžio 22 dienos. Papildomai traukiniai sustos keleivių įlaipinti ir išlaipinti Baltarusijos teritorijoje.

  Tegai:
  tranzitas, geležinkelis, Rusija

  Svarbiausios temos