20:47 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Nugirstas pokalbis
  Gauti trumpą nuorodą
  509

  Šeštadienį, birželio 8-ąją, Vilniuje vienu metu vyks keli masiniai renginiai — LGBT bendruomenės eitynės Gedimino prospekte, rusų kultūros festivalis Vingio parke bei tradicinių šeimų palaikymo akcija Bernardinų sode

  Vieni vilniečiai ketina apsilankyti tik vienoje šventėje, kiti mano, kad spės visur pasižymėti. Policijai šią dieną teks daug dirbti. Teks užtikrinti, kad vienalytės meilės šalininkai ir tradicinių šeimų atstovai nesusitiktų vienoje vietoje.

  — Povilai, pagaliau vasara atėjo. Puikus oras. Šeštadienį žada 27 laipsnius šilumos. Kur eisi su šeima?

  — Mes jau seniai nusižiūrėjome vieną ežerą prie mūsų sodybos. Ištisus savaitgalius ten leidžiame. Žmona darže kapstosi, o vaikai paplūdimyje linksminasi.

  — Mes neturime sodybos, tai paprastai savaitgalius leidžiame Vilniaus skveruose ir parkuose. Šį šeštadienį numatomos didelės linksmybės. Eisime pasižiūrėti į LGBT eitynes, jie žygiuos Gediminu prospektu. Vėliau apsilankysime Bernardinų sode, ten tradicinių šeimų akcija vyks. O vakare Vingio parke pasiklausysime Rusijos estrados žvaigždžių koncerto. Atvažiuoja Vadimas Kozačenko ir Vytas. Tokie mūsų planai.

  — O kodėl jus taip domina LGBT eitynės? Aš asmeniškai neigiamai vertinu tokį atvirą seksualinių pasirinkimų demonstravimą. Juk savaitgalį Vilniuje daug šeimų su vaikais, ir jie visa tai mato, pradės klausimus uždavinėti. Aš, pavyzdžiui, nenorėčiau aiškinti savo vaikams ir anūkams, kas čia per žmonės tokie, kodėl šie vyrai ir moterys nešasi kažkokias spalvotas vėliavėles... Kodėl gėjai ir lesbietės turi tiek privalumų — žygiuoja sau pagrindiniu miesto prospektu? Juos dar ir policija lydi, neduok Dieve, kas nors juos įžeis.

  — Aš visiškai tau pritariu. Bet mūsų valstybėje pirmenybė teikiama europietiškoms vertybėms, kurios numato visų lygybę. Kam nepatinka vienalytė meilė, tegul keliauja sau į Bernardinų sodą. Ten susirinks tradicinių šeimų šalininkai. Pasižiūrėsime, kur daugiau žmonių susirinks — ar homoseksualų prospekte, ar tradicinių šeimų šalininkų sode.

  Mane labiau domina, ar šiais metais Remigijus Šimašius vėl vadovaus LGBT eitynėms? Juk jis taip džiaugėsi, kai gėjų klube prieš rinkimus jį pagerbė šios bendruomenės atstovai. O dar man įdomu, kuris Lietuvos politikas ar valstybės pareigūnas pirmasis paskelbs apie savo netradicinę seksualinę orientaciją. Jau greitai kiti Seimo rinkimai, rinkėjams labai smalsu, "kas yra kas".

  Dar šia tema

  Lenkė išplatino plakatus su vaivorykštės aureole "padabintu" Dievo Motinos paveikslu
  Lietuvoje įsteigta nauja "Laisvės partija"
  Lietuvoje vyks tradicinių šeimų palaikymo akcija, kaip priešprieša LGBT eitynėms
  Tegai:
  Rusų kultūros dienos, LGBT

  Svarbiausios temos