21:42 2018 Kovo 24
Vilnius+ 1°C
Tiesioginis eteris
  Vasariškas vakaras. Archyvinė nuotrauka

  Startuoja akcija vaikams "Atverk duris vasarai"

  © Фото: unsplash.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  28 0 0

  Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė skatina mokyklas, bibliotekas, muziejus, kitas įstaigas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybes prasmingai leisti atostogas.

  VILNIUS, geg 31 — Sputnik. Suaugusieji vasarą kviečiami sudalyvauti projekte "Atverk duris vasara", tapti vaikų vadovais ir organizuoti edukacinius užsiėmimus: sporto varžybas, kūrybines dirbtuves ar knygų skaitymo popietes.

  Iniciatyvos "Atverk duris vasarai" tikslas — skatinti, kad mokyklų ir kitų įstaigų durys vaikams būtų atviros ir vasarą, tuo atvėju mokinių atostogos būtų saugios ir prasmingos, ir kad rudenį visi sveiki ir pailsėję sugrįžtų į mokyklas.

  "Tikslingi, įdomūs, profesionaliai parengti edukaciniai užsiėmimai padeda vaikams ugdytis gabumus, socialinius įgūdžius, nukreipia dėmesį nuo netinkamų užsiėmimų", — sako ministrė Pitrėnienė.

  Vaikai pamokose. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Виктор Толочко

  Aktyviausių ir įdomiausių užsiėmimų organizatoriai bus apdovanoti kelione į vieną moderniausių Europoje technologijų muziejų — Koperniko mokslo centrą, esantį Varšuvoje.

  Prie iniciatyvos gali prisidėti ir užsiregistruoti bendrojo ugdymo mokyklos, daugiafunkciai centrai, dienos centrai, neformaliojo vaikų švietimo mokyklos, muziejai, bendruomenės ir kitos įstaigos, turinčios galimybę vaikams suteikti erdvę aktyviai veiklai.

  Norintieji dalyvauti projekte "Atverk duris vasarai" turi susipažinti su taisyklėmis ir iki birželio 17 dienos užpildyti paraišką Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro interneto svetainėje.

  Projektą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos