19:25 2019 Rugsėjo 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1026
 • RUB70.7241
  Vilniaus oro uostas. Archyvinė nuotrauka

  Pradėti skrydžiai tarp Vilniaus ir Ciuricho

  © Фото: www.vilnius-tourism.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (63)
  9901

  Vilniaus oro uostas vakar vakare vandens purslais pasveikino aviakompanijos Germania lėktuvą, pradėjusį reguliariuosius skrydžius maršrutu Vilnius-Ciurichas.

  VILNIUS, bir 3 — Sputnik. Lietuva patraukli Europos kryptis, tai įrodo vis didėjantis aviakompanijų ir maršrutu skaičius.

  Naujas skrydis orientuotas į atvykstamąjį turizmą.

  "Tikimės, kad šveicarų turistai pradžiugins mūsų vietinius verslininkus. Žinoma, ši kryptis ne menkiau svarbi ir verslo santykiams tarp šalių palaikyti," — sakė Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

  Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir ketvirtadieniais, tad sudarys progą praleisti savaitgalį Šveicarijoje. Bilieto į vieną pusę kaina prasideda nuo 45 eurų. Prognozuojama, kad iki vasaros sezono pabaigos bus aptarnauti 8 tūkstančiai šio maršruto keleiviai.

  Oro linijų bendrovės Germania generalinis direktorius Tobias Somandin džiaugėsi naujam maršrutui.

  "Buvome nustebinti, kiek daug įvairių dalykų Vilnius gali pasiūlyti – pradedant įdomia istorija, architektūra ir parkais, o baigiant aukštos klasės kulinarija," – sake Somandin.

  Germania – vokiečių oro linijų bendrovė, tačiau skrydžius į Lietuvą vykdys jos šveicariškasis padalinys.

  Pradėdama skrydžius į Lietuvą aviakompanija Germania pasinaudojo Lietuvos oro uostų ir Susisiekimo ministerijos įsteigto maršrutų plėtros fondo parama.

  Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 19 aviakompanijų skraido 65 kryptimis į 54 miestus 26 šalyse Europoje ir už jos ribų.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (63)

  Svarbiausios temos