15:40 2018 Gegužės 25
Vilnius+ 23°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1728
 • RUB72.1879
  Tėvas su vaiku. Archyvinė nuotrauka

  Mokslininkai išsiaiškino kurioje šalyje gyvena blogiausi tėčiai

  © Фото: pexels.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  9001

  Jungtinėje Karalystėje kiekvienai valandai, kurią moterys skiria vaikams, tenka tik 24 minutės tėčių laiko. Geriausiais tėvais pripažinti portugalai, kurie skiria savo atžaloms ne mažiau 39 minučių kiekvienai valandai, kurią mamos rūpinasi vaikais.

  VILNIUS, bir 14 Sputnik. Mokslininkai iš Jungtinės Karalystės tėvystės Instituto atliko tyrimą, kurio pagrindinis kriterijus, buvo laikas, kurį vyrai praleidžia žaisdami su savo vaikais, pranešė RIA Novosti.

  Tyrimas atskleidė, kad blogiausi tėčiai yra britai.

  Buvo nustatyta, kad kiekvienai valandai, kurią Britanijos moterys skiria vaikams, tenka tik 24 minutės tėčių laiko. Geriausiais tėčiais pripažinti portugalai, kurie su vaikais praleidžia 39 minutes.

  Tarp lyderių taip pat Švedija, Prancūzija, Italija ir Naujoji Zelandija, kur tėvai skiria vienodai dėmesio savo atžaloms.

  Tačiau tyrimas taip pat parodė, kad britai vyrai skiria daugiau laiko buities darbams ir maisto ruošimui vidutiniškai 34 minutes, kurios tenka kiekvienai valandai, kurią šiems darbams skiria moterys. Šiuo požiūriu JK atsidūrė penktoje vietoje. Pirmą poziciją užima danai 44 vyro minutės moters valandai.

  Šis tyrimas taip pat parodė, kad didžiausia lygybė tarp tėvų yra Švedijoje ir kad Skandinavijos šalys užima pirmas penkias sąrašo vietas pagal tėvų lygybę.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos